"Слуга народу" Шевченко похвалився ексклюзивними подарунками від Лукашенка (фото)

Євген Шевченко, Шевченко в Білорусі, Шевченко поїхав в Білорусь
Фото: скріншот | Євген Шевченко

За словами депутата, під час зустрічі йому подарували ексклюзивну серію "Президент", яку нібито можна купити в простому магазині.

Нардеп від "Слуги народу" Євген Шевченко отримав від нелегітимного президента Білорусі ексклюзивний шоколад, цукерки та горілку.

Про це повідомляє Pavlovsky News.

Так, глава Білорусі Олександр Лукашенко подарував Шевченку ексклюзивний набір, який можна купити в магазині. У серію "Президент" входять шоколад, цукерки та горілка.

Ці продукти виробляються в спеціальному цеху, а термін зберігання цукерок становить всього два тижні. За словами Шевченка, про ексклюзивну горілку "Президент" йому Лукашенко особисто розповідав і хвалився, що "вона зроблена за особливою технологією з кремнієвою суперфільтрацією", яка була доступна тільки лідерам країн СРСР.

"Я не куштував, звичайно. Взагалі не п'ю, але так поставлю, як цінний подарунок та експонат, щоб нагадував про цю зустріч", — підкреслив нардеп і додав, що під час зустрічі йому також вручили настійку й панно місцевих майстрів, виготовлене на тканині з авторською вишивкою.

Раніше ми розповідали, як нардеп Євген Шевченко потрапив у скандал після поїздки до Олександра Лукашенка. Тоді парламентарій заявив, що українці нібито "хочуть бачити своїм президентом Лукашенка".

Власне Євген Шевченко припустив, що його можуть виключити зі "Слуги народу" і заговорив про створення своєї партії. Він заявив, що тепер у Раді голосуватимуть за виключення нардепа зі складу президентської фракції.