"Задоволений своєю роботою": Каштру відмовився коментувати свій можливий відхід із "Шахтаря"

Луїш Каштру, Футбол, Головний тренер, ФК Шахтар, Де Дзербі
Фото: shakhtar.com | Луїш Каштру

Головний тренер "гірників" вважає, що за два сезони, проведені в команді, впорався з поставленими завданнями.

Головний тренер донецького "Шахтаря" Луїш Каштру відмовився прокоментувати ситуацію з його можливим відходом із клубу, а також інформацію, що команду погодився очолити італійський фахівець Реберто Де Дзербі.

Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

"Нічого з цього приводу коментувати не буду. Мене цікавить, перш за все, те, що, якщо я піду з цього клубу, майбутнє у "Шахтаря" є. Фундамент, принаймні, побудований", — сказав Каштру.

Він додав, що вважає свою роботу в клубі успішною.

"Все, що говорять довкола, мене мінімально цікавить. Я щасливий тим, що зробив у "Шахтарі". У минулому сезоні ми стали чемпіонами з рекордним відривом від "Динамо" в 23 очки, відмінно провели Лігу чемпіонів... З великою кількістю молодих хлопців: зміна поколінь в команді — це все непросто", — сказав наставник "гірників".

За його словами, в цілому, все що було зроблене за два останні сезони, можна оцінити як "добре".

"Задоволений своєю роботою і задоволений тими футболістами, які в мене були протягом цих двох сезонів. Задоволений тим, що хлопці зробили. Незважаючи на те, що в футболі ми не завжди досягаємо наших цілей. Якщо говорити глобально, середнє, що ми зробили за ці два сезони — це добре. Майбутнє у "Шахтаря" є", — сказав Каштру.

Нагадаємо, за повідомленнями ЗМІ італійський фахівець Роберто Де Дзербі дав згоду очолити в наступному сезоні донецький "Шахтар". В останні тижні він активно контактує з представниками "Шахтаря". Обговорюється концепція нового проекту, а також можливість підписання деяких футболістів.