Винесли за ширмою: гравець Угорщини отримав важку травму під час гри з Шотландією (відео)

євро-2024, футболіст, збірна угорщини, збірна шотландії, барнабаш варга, форвард, травма, голкіпер
Getty Images/Global Images Ukraine. Медбригада біля Варги

Медики вибігли на поле, і стало зрозуміло, що у Варги серйозні проблеми зі здоров'ям. Пауза тривала 10 хвилин, після чого форварда, прикривши ширмою, вивезли за межі поля.

У матчі третього туру групи A Євро-2024 між збірними Шотландії та Угорщини стався жахливий епізод. Футболіст збірної Угорщини Барнабаш Варга знепритомнів після зіткнення із воротарем шотландців. Про це повідомляє "Спорт. юа".

Зазначається, що трагічний випадок стався на 67-й хвилині. Після невдалого штрафного удару форвард угорської збірної Барнабаш Варга отримав травму. Шотландський голкіпер на шаленій швидкості влетів у голову Барнабаша лівим плечем.

Медики вибігли на поле, і стало зрозуміло, що у 29-річного угорського форварда серйозні проблеми зі здоров'ям. Пауза тривала 10 хвилин, після чого травмованого футболіста, прикривши ширмою, вивезли за межі поля.

Його негайно госпіталізували. Штутгартські медики діагностували нападнику перелом лицевої кістки.

Після закінчення матчу Футбольна асоціація Угорщини проінформувала: "Стан Барнабаша Варги стабільний. Гравець зараз перебуває в одній із лікарень Штутгарта".

Матч завершився з рахунком 1:0 на користь Угорщини. Переможний гол був забитий на 90+10 хвилині.

Нагадаємо, що колишній нападник збірної України Андрій Воробей сказав у коментарі до матчу, що на його 30-й хвилині хотів вимкнути телевізор, бо спочатку сюжет нагадував попередній поєдинок проти команди Румунії.