Провал оборони на останніх секундах. "Динамо" – "Рейнджерс" – 1-1: деталі матчу Ліги чемпіонів (відео)

Динамо рейнджерс, ліга чемпіонів, динамо київ

"Динамо" упустило перемогу на останніх секундах. Нападник шотландської команди бельгійсько-нігерійського походження Сіріл Дессерс забив головою "Динамо" після подачі з флангу в останній атаці у матчі. Георгій Бущан ще щось кричав з серця захиснику Попову, але вже після фінального свистка.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ "ДИНАМО" КИЇВ — ГЛАЗГО "РЕЙНДЖЕРС"

3-й кваліфай-раунд. Перший матч

Люблін, Польща, стадіон "Арена Люблін"

Головний арбітр: Донатас Румшас (Литва), арбітр VAR: Бартош Франковскі (Польща)

"Динамо" (Київ) — Глазго "Рейнджерс": 1:1

"Динамо" підходить до нового суперника по кваліфікації Ліги чемпіонів після впевненої перемоги над белградським "Партизаном". Два матчі із загальним рахунком 9-2 змушують уболівальників чекати на повторення успіху в матчі з шотландцями.

Матч "Динамо" - "Рейнджерс" — огляд матчу
Матч "Динамо" - "Рейнджерс" — відео голу Ярмоленко
Матч "Динамо" - "Рейнджерс" — запис матчу

90+. "Динамо" упускає перемогу на останніх секундах матчу. Бельгійсько-нігерійський нападник Сиріл Дессерс забив "Динамо" після подачі з флангу в останній атаці у матчі. Бущан обурюється, кричить на Попова.

90. "Динамо" поки що утримує переможний рахунок і розраховує на контратаку. "Рейнджерс" атакує позиційно та намагається влаштувати навал.

83. У "Динамо" вище загальний показник за контролем м'яча: 53% до 47%. Але у "Рейнджерс" більше ударів у ворота: 6 до 4.

"Динамо" — "Рейнджерс" Fullscreen
"Динамо" — "Рейнджерс"

83. Брагару невдало приймає м'яч у штрафному майданчику суперника після перспективного кросу від Назара Волошина.

Максим Брагару Fullscreen
Максим Брагару дебютував у складі "Динамо"

82. Футболісти "Рейнджерс" ледь не виводять свого нападника віч-на-віч з воротарем "Динамо" — кутовий.

81. Простріл Вівчаренка відбиває воротар шотландців. Атака закінчується аутом на користь Рейнджерс.

80. Подача зі штрафного від Таверньє — м'яч йде в аут.

77. Тренер "Динамо" Олександр Шовковський провів низку замін у спробі освіжити команду. Зокрема вийшов олімпієць Максим Брагару.

71. Через помилку динамівських захисників Сіріль Дессерс ледь не вийшов на ударну позицію.

67. Бущан вкотре рятує команду. Тепер після удару Рідвана Йилмаза потилицею.

62. Центрбек Тарас Міхавко чудово зіграв на випередження. І почав атаку — закинув на Миколу Шапаренка, який у штрафному майданчику суперника дещо забарився і не віддав на партнерів вчасно.

59. Ярмоленко допомагає вибити м'яч в аут на своїй половині. Шотландці розіграли, слідує навіс м'яча у штрафний майданчик. Динамівці відбилися.

57. Ванат скинув на Ярмоленка, той "шведою" з флангу спробував вирізати у штрафний майданчик назад на нападника. Далі — кутовий, який подав Піхальонок. Повторний розіграш стандарту.

52. Георгій Бущан у неймовірному стрибку витягує м'яч із кута та рятує команду.

48. Позиційні атаки обох команд.

Підсумок першого тайму. Кияни забили двічі у першому таймі, але зарахували один. Гол на 38 хвилині був командним. Головна заслуга в ньому, мабуть, Олександра Караваєва, який відібрав м'яч на фланзі та віддав на Владислава Ваната, той прострілив на Ярмоленка, і капітан заніс м'яч у порожні ворота. Але в активі "Рейнджерс" удар у штангу від Росса Маккоусланда.

44. Навіс Таверньє зі штрафного. Удар Дессерса впритул. Бущан рятує команду. Але суддя фіксує офсайд все ж.

41. Атака "Динамо" правим флангом — знову через Караваєва.

38. Караваєв відібрав м'яч на своєму фланзі. Далі — простріл Ваната — і Ярмоленко заносить м'яч у порожні ворота. Гол зарахований, офсайду немає.

35. Олександр Караваєв ударив лівою з лінії штрафного майданчика — неточно.

34. Тарас Михавко вибив м'яч в аут під високим натиском шотландців.

33. Том Лоуренс пробив повз ворота після пасу і проходу Мохаммеда Діоманде.

32. Денис Попов підчищає огріхи команди. На цей раз вибив простріл з правого флангу.

31. Після пів години матчу – рівна гра. "Динамо" забило з офсайду, а активі Глазго "Рейнджерс" була штанга після дальнього удару Росса Маккоусланда.

24. На штангу після дальнього удару Маккоусланда "Динамо" відповіло непоганим відрізком.

17. "Динамо" забило, але суддя скасував м'яч через офсайд.

15. Гарний простріл Вівчаренка ліворуч на 11 метрів.

12. Джеймс Таверньє вийшов на ударну позицію, але Тарас Міхавко вчасно постелив у підкаті та виніс м'яч на кутовий.

10. Шотландці атакують, Міхавко вибиває м'яч в аут, слідує розіграш і скидання в центр штрафного майданчика. Захисники "Динамо" виносять м'яч.

7. Микола Шапаренко спробував пробити, воротар шотландців Джек Батленд – на місці.

4. Простріл Андрія Ярмоленка після пасу Владислава Ваната. Перший кутовий у "Динамо". Бражко спробував вдарити після скидання Попова — м'яч пройшов значно вище.

2. Перший удар по воротах — Георгій Бущан відбиває удар шотландця Лоуренса, а потім добивав Десерс. Голкіпер знову був на місці.

Суддя дає стартовий свисток.

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди виходять на поле.

12 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Порівняно з попереднім матчем із "Партизаном" у складі ДК — кілька замін. Тарас Михавко дебютує у Лізі чемпіонів через травму Максима Дячука. Костянтин Вівчаренко вийшов на лівий фланг оборони замість Владислава Дубінчака. Серед стартових 11 також опинився Олександр Піхальонок.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Стартові склади команд.