Starlink буде доступний скрізь до кінця 2021 року, крім автомобілів Tesla, — Маск

Ілон Маск, Starlink, Tesla, SpaceX
Фото: Observer

Starlink повинен стати "повністю мобільним", що дозволить використовувати його в будь-якому місці та навіть у рухомих транспортних засобах.

Ілон Маск заявив, що супутниковий інтернет-сервіс SpaceX, Starlink, повинен стати "повністю мобільним" до кінця року, повідомляє Business Insider.

Маск також написав у Твіттері, що Starlink "можливо" вийде з бета-версії "цього літа". Більше 10 000 осіб підписалися на Starlink із моменту його запуску в жовтні 2020 року.

Під час бета-тестування клієнти не можуть переміщати свої пристрої з місця на місце — вони можуть використовувати їх тільки там, де вони їх зареєстрували.

У березні Маск подав запит у Федеральну комісію зі зв'язку про перехід Starlink на мобільний зв'язок, що дозволить клієнтам використовувати інтернет-сервіс на кораблях, літаках, "будинках на колесах" і вантажівках, але не в автомобілях Tesla, які недостатньо великі для перевезення терміналу Starlink.

У запиті Девід Голдман, директор із розвитку супутникової мережі SpaceX, сказав, що розширення "слугуватиме суспільним інтересам" і "дозволить екіпажу та пасажирам отримувати доступ до послуг, які дозволяють підвищити продуктивність".

Маск також написав у Твіттері, що "час безвідмовної роботи, пропускна здатність Starlink швидко поліпшуються". У лютому Маск пообіцяв, що до кінця 2021 року швидкість інтернету Starlink зросте вдвічі, а затримка впаде.

Користувачі кажуть, що навіть за негативних температур, сильному вітрі та снігопаді швидкість Starlink досягає 175 Мбіт/с.

SpaceX вже запустила на орбіту 1 300 супутників Starlink і в кінцевому підсумку хоче, щоб до 42 000 супутників охопили Землю.