У загибелі 5-річного хлопчика в ОРДЛО винна Росія, — Арестович

Олексій Арестович, загибель дитини, росія, донбас, Україна, александровка
Фото: скриншот | Олексій Арестович

На думку спікера української делегації в ТКГ, РФ "розкидає" небезпечні вибухові пристрої окупованими територіями.

Смерть 5-річного хлопчика на окупованій території Донецької області наступила в результаті спрацьовування знайденого ним же у дворі вибухового пристрою. Як в ефірі "Громадського радіо" заявив спікер української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович, саме такою є офіційна версія події з боку України.

"За нашою версією, дитина загинула від вибухового пристрою, який вона знайшла у дворі. Це свідчить про те, що російська сторона не тільки окупувала нашу землю, вона там розкидає небезпечні вибухові пристрої, штатні або позаштатні, через які гинуть громадяни Україна, у тому числі 5-річна дитина", — заявив Арестович.

Він зазначив, що українські безпілотники не літають над тимчасово окупованими територіями, а Україна дотримується раніше досягнутих домовленостей.

На черговому засіданні Тристоронньої контактної групи, яке відбудеться 13-14 квітня, буде обговорюватися смерть цієї дитини.

Як повідомлялося раніше, спостерігачі ОБСЄ перевіряють обставини загибелі дитини на окупованій території Донецької області.

Раніше російські ЗМІ з посиланням на так звану "народну міліцію ДНР" поширили інформацію, що хлопчик в Олександрівському нібито загинув через атаки безпілотника ЗСУ. Міноборони категорично заперечує причетність українських військовослужбовців до вибуху і зазначило, що окупанти не надали ніяких фактичних доказів: фото, відео, точний час, інформацію про потерпілих. Оборонне відомство звернуло увагу, що село розташоване далеко від лінії розмежування.