Concorde Capital і Smart Holding домовилися про спільне управління торговими центрами

Concorde Capital і Smart Holding дійшли згоди щодо управління та розвитку на умовах партнерства торгових центрів, які раніше були куплені компанією ТОВ "Мадера Девелопмент" на відкритих торгах через систему Prozorro.

Про це Українським Новинам повідомили в прес-службі ТОВ «Смарт-Холдинг», яка входить до групи SMART INVESTMENTS (CY) LTD коментуючи намір сконцентрувати більше 50% частки ТОВ «Мадера Девелопмент».

Питання про надання дозволу на таке придбання внесене до порядку денного сьогоднішнього засідання Антимонопольного комітету України.

Згідно з повідомленням, угода передбачає передавання в управління оператору комерційної нерухомості East Solution Group (ESG), яка входить до групи Smart Holding, семи торгових центрів у Запорізькій, Полтавській, Донецькій областях.

«East Solution Group (ESG) до моменту цієї угоди вже керував мережею торгових центрів у східних регіонах України. Напрацьована база орендарів площ ESG враховує сотні контрагентів. Співпраця з найбільшими ритейл операторами України, такими як Золотий Вік, Лотос, EVA, Фокстрот, Брокард, Сільпо, Comfy, підтверджує, що торгові площі працюють відповідно до кращих стандартів. ESG готовий привнести в партнерство свою операційну експертизу та напрацьовані комерційні звʼязки», — наголошується в повідомленні.

У прес-службі зазначають, що ця угода дозволить Concorde Capital знизити ризики операційного управління, ESG, зі свого боку, зможе запропонувати більше торгових площ і на більш вигідних умовах своїм клієнтам.

Як повідомлялося в грудні 2020 року ТОВ «Мадера Девелопмент», яка входить у Concorde Capital, придбала на аукціоні Prozorro майно, яке раніше належало торговій мережі «Амстор». Зокрема, компанія придбала будівлі суспільно-торгових центрів та торгівельне обладнання в Краматорську, Запоріжжі, Мелітополі, Кременчуці, Бердянську, Маріуполі, а також земельну ділянку площею 7,7 га в Одесі. Ці активи були виставлені на продаж «Укрексимбанк» у рамках врегулювання протермінованої кредитної заборгованості торгової мережі.

Лот був викуплений за 456 млн грн при стартовій ціні 283,5 млн грн.