Пошукові сервіси виводять медичні послуги на новий рівень

Фото: zp.gov.ua

Не займайтеся самолікуванням. Звертайтеся за медичною допомогою до дипломованим медикам в сертифікованих клініках.

Тематичні пошукові сервіси, що дозволяють користувачам протягом декількох хвилин вибрати клініку або лікаря, а також записатися на прийом, в корені можуть змінити формат отримання платних медичних послуг. На основі одного з таких безкоштовних сервісів, Лікарі, розглянемо переваги пошукових ресурсів для потенційних пацієнтів.

Якщо не вдаватися в технічні подробиці, то сервіси типу Likarni збирають актуальну інформацію про клініки та лікарів, а потім видають релевантну пошукову інформацію з бази в залежності від запиту користувача — по конкретному лікарю, клініці чи району пошуку.

Вибір по лікаря

Сервіс видає інформацію по всім зареєстрованим в базі лікарям вибраної спеціалізації. Наприклад, за всіма алергологів, педіатрів, урологів або фізіотерапевтам із зазначенням місця здійснення прийому.

Пошукова видача після запиту конкретної спеціалізації — це анкети фахівців з інформацією, на основі якої реально об'єктивно вибрати того, до кого здійснити подальшу запис.

Критерії для вибору лікаря

Серед об'єктивних критеріїв вибору фахівця, до кого ви підете на прийом, варто відзначити не тільки вартість первинної консультації (хоча і цей фактор для багатьох дуже важливий), а й рейтинг фахівця на основі власної оцінки сервісу і відгуків перевірених користувачів. Додаткові пошукові критерії — стаж, популярність, наукові ступені і так далі.

Окремо варто відзначити розташування кабінету лікаря і клініки, де буде здійснюватися прийом. У Києві та інших мегаполісах географічний фактор виявляється не останнім у списку, адже їхати на інший берег або на кінець інший гілки метро може бути банально незручно.

Діагностика та клініки

За аналогією з лікарями на сторінках пошукового інформаційного сервісу можна підібрати кабінет для проведення тієї чи іншої діагностичної процедури або цілу клініку. Анкети медичних установ, лабораторій та діагностичних центрів містять базову інформацію (адреса, станція метро, графік роботи), прейскурант на популярні послуги і рейтинг організації на сайті.

Висновок

На сторінках сервісу можна не тільки вивчити постачальників медичних послуг, в форматі цілої організації або конкретного фахівця, а й записатися на прийом. При виникненні питань або труднощів консультанти сервісу будуть готові прийти на допомогу.