Нардеп Устинова приховує свої доходи і орендує квартиру в США, - ЗМІ

Фото: "Страна"

Народний депутат фракції "Голос" Олександра Устинова приховує реальне майно родини, не декларуючи доходи і статки чоловіка, що має стати предметом перевірки НАЗК. Про це йдеться в публікації журналіста Сергія Іванова в блозі на Цензор.нет

"Устінова — декларативна безсрібниця, непримиренний борець з корупцією і непрозорістю, якщо це не стосується її особисто. Якщо відкрити електронну декларацію Устинової, то відразу бачиш фразу "Член сімʼї не надав інформацію". Ця фраза зустрічається в її декларації кілька разів — в розділах "Доходи, в тому числі подарунки", "Банківські та інші установи, в яких відкриті рахунки субʼєкта декларування або членів його сімʼї" та "Грошові активи", — йдеться в публікації.

Автор зазначає, що нардеп декларує квартиру в Києві, орендовану квартиру в США, автомобілі і навіть домашніх тварин, але приховує статки чоловіка.

"Виходить, що Устінова або не змогла вмовити чоловіка Олексія Яцука надати їй інформацію, або, що ймовірніше, просто приховала ці відомості", — підкреслив журналіст.

Раніше Устинова вже потрапляла в корупційний скандал. У її чоловіка Олексія Яцюка, крім квартири, площею 141 кв метр, яка була вказана в декларації, було виявлено ще 11 квартир в одному з будинків по просп. Вернадського в столиці. Варто відзначити, що саме там зареєстрований і ФОП Яцюк О.С.