Компанія «АТБ-Маркет» увійшла в топ-15 платників податків України та посіла перше місце в своїй галузі

За підсумками 2020 року всі підрозділи цієї корпорації збільшили сплату податків на 26%, оновивши власний історичний рекорд до 15,8 млрд грн.

Компанія «АТБ-Маркет», що здійснює управління мережею з майже 1 300 магазинів по всій території України, увійшла в ТОП-15 найбільших платників податків України, разом із тим зберігши титул найбільшого платника податків у сфері організованої роздрібної торгівлі продуктами харчування та товарами повсякденного попиту.

Відповідна інформація опублікована в рейтингу найбільших платників податків України за підсумками 2020 року «Рейтинг. Бізнес в офіційних цифрах», який видавався за підтримки Державної фіскальної служби України.

Згідно з офіційними даними за підсумками 2020 року мережа «АТБ» збільшила сплату податкових платежів на 28%, посівши 11 місце серед найбільших платників податків країни, а сума сплачених нею податків і зборів до бюджетів різних рівнів склала 8,677 млрд грн.

Провідні місця в першій десятці рейтингу посіли державні сировинні та енергетичні монополії, а також представники високомаржинальних галузей з виробництва та реалізації тютюнових виробів.

Як відомо, компанія «АТБ-Маркет» є частиною корпорації «АТБ», в яку також входять низка підприємств у сфері виробництва продуктів харчування і логістики.

За підсумками 2020 року всі підрозділи цієї корпорації збільшили сплату податків на 26%, оновивши власний історичний рекорд до 15,8 млрд грн.

Крім статусу одного з найбільших донорів бюджету, корпорація «АТБ» також є одним із найбільших внутрішніх інвесторів у країні. Її інвестиції в економіку України протягом двох років складуть майже мільярд доларів США.