Яйця, снікерс і кіно. Нові досягнення, які потрапили в Книгу рекордів Гіннесса

книга рекордів Гіннесса

Щоб створити яйце-рекордсмен українець Анатолій Бойко просвердлив у ньому майже 53 тисячі крихітних дірочок. Августин Аланіс з Флориди заради рекорду 3 місяці поспіль дивився один і той самий фільм. А японка Хамако Морі по 8 годин на день грає у відеоігри та всі її тільки хвалять, вона — найстарша у світі геймерка!

Фокус розповідає про те, якими дивовижними даними поповнилася знаменита Книга рекордів Гіннесса.

Український Фаберже

Анатолія Бойка з міста Володимира-Волинського називають "українським Фаберже": він перетворює звичайні пташині яйця на твори мистецтва, прикрашаючи їх залізом, металом, дорогоцінним камінням та візерунками з крихітних отворів, зроблених у шкаралупі. У квітні цього року майстер встановив два світові рекорди: він просвердлив 33,3 тис. отворів в курячому яйці і 52,7 тис. — в гусячому. За словами Анатолія Бойка, це дуже кропітка робота, оскільки свердла товщиною з волосину часто ламаються.

український Фаберже, анатолій бойко, писанки
Анатолій Бойко — український Фаберже

• Діаметр отворів в курячому яйці 0,15 мм, в гусячому — 0,2 мм.

• У колекції майстра — 500 унікальних робіт

український Фаберже, гусяче яйце, куряче яйце
У "рекордному" курячому яйці — 33,3 тисяч отворів, в гусячому — 52,7 тисяч

• Після встановлення двох світових рекордів Анатолій Бойко планує запропонувати Книзі рекордів Гіннесса ще один винахід — техніку витягування яєчної шкаралупи

Любитель всесвіту Marvel

Спортивний тренер Августин Аланіс з Флориди встановив світовий рекорд, подивившись фільм "Месники: Фінал" 191 разів. Для цього чоловікові знадобилося три місяці, або 94 дні. Картина вийшла в прокат 26 квітня 2019 року, а рекорд датували 29 липня. Аланіс приходив в кінотеатр два-три рази на день, витративши на встановлення рекорду 34 571 хвилину, або 575 годин. За словами чоловіка, найскладніше було відмовитися від соціального життя і тренажерного залу, через що він втратив 7 кг м'язової маси.

Месники: Фінал, книга рекордів гіннесса, всесвіт Marvel
Заради рекорду Августин Аланіс 94 дні провів у кінозалі — з невеликими перервами

• Фільм "Месники" триває 181 хвилину

• Якби Аланіс дивився картину в режимі нон-стоп, він би не виходив з кінозалу 24 дні

Гігантський снікерс

У минулому році в США, на фабриці Mars Wrigley в американському місті Вейко, штат Техас, зробили найбільший у світі батончик Snickers вагою понад 2100 кг і шириною 60 см. На його виготовлення пішло 544 кг карамелі, горіхів і нуги, а також майже 1600 кг шоколаду. Працівникам знадобився тиждень, щоб виконати задумане.

найбільший у світі батончик Snickers, книга рекордів Гіннесса
З таким "Снікерсом" точно не загальмуєш

• У 2020-му бренд відсвяткував своє 90-річчя

• Кожен співробітник компанії після встановлення рекорду отримав шматочок батончика

Найстарша геймерка

91-річна японка Хамако Морі у минулому році потрапила в Книгу рекордів Гіннесса як найстаріша геймерка у світі. Відеоіграми вона захоплюється 39 років. Морі спостерігала за іграми онуків і в якийсь момент вирішила спробувати грати самостійно. За словами рекордсменки, вона витрачає на відеоігри близько 7-8 годин на день. Серед її лідерів — Call of Duty: Modern Warfare, Borderlands 3, Days Gone і GTA V.

відеоігри, найстаріша геймерка
Хамако Морі проводить за приставкою по 8 годин на день

• Першою ігровою консоллю Хамако Морі була Cassette Vision 1981 року випуску

• Жінка веде канал на Youtube, де публікує по кілька відео на місяць. У Морі більше 490 тис. підписників