У Києві дівчата пили і курили всередині храму, — ЗМІ (відео)

церква, київ, церква Різдва Христового, поділ, поштова площа
Фото: Скриншот

Зайшовши під приводом "посвятити паски", дівчата почали гасити свічки, розпивати алкоголь і знімати все це на камеру.

У церкві Різдва Христового в Києві дівчини нібито задував свічки, курили і розпивали алкогольні напої. Нібито свої дії вони знімали на відео і виклали в соціальні мережі. Відеоролик опублікував Telegram-канал "Киев Сейчас".

У відеоролику, який був опублікований, дівчата всередині храму нібито курили електронні сигарети і задували свічки. До церкви вони зайшли під приводом "посвятити паски".

У коментарях під відеороликом засудили поведінку дівчат: "Я не особливо віруюча, але подібна поведінка низько", "Адекватні люди себе так не поводять", "Нічого святого".

Нагадаємо, в день святкування Пасхи тисячі віруючих відвідують пасхальну службу в різних храмах, при цьому, не завжди дотримуючись карантинні обмеження. Поліція повідомила про 35 зафіксованих правопорушення. Найбільше порушень було в зв'язку з недотриманням віруючими дистанції або відсутністю захисних масок — 16. Також було зафіксовано 8 конфліктів під час проведення релігійних служб.

Зі святом привітали українців політики і керівники країни. Зокрема, президент Володимир Зеленський у відеозверненні закликав громадян відзначити свято вдома, щоб не порушувати карантинні обмеження.

Фокус зібрав що потрібно робити, а чого категорично не можна робити на Великдень.