В Україні із завтрашнього дня "почервонілою" залишиться тільки одна область

коронавірус, Україна, локдаун, covid-19
Фото: Страна

Карантинні обмеження із завтрашнього дня ослабнуть у Запорізькій і Полтавській областях.

Запорізька і Полтавська області з 7 травня виходять з "червоної" зони карантинних обмежень. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов у Telegram.

За результатами засідання комісії ТЕБ та НС прийнято рішення скасувати з 00:00 7 травня "червоний" рівень небезпеки поширення COVID-19 на території Запорізької та Полтавської областей.

Міністр повідомив, що регіони перейдуть відразу з "червоної" в "жовту" зону.

Так, в Україні залишається тільки один "червоний" регіон — Сумська область. При цьому в Київській школі економіки спрогнозували, що через тиждень усі області вийдуть з "червоної" зони. Керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки Юрій Ганиченко стверджує, що Сумська область може також вийти з цієї зони карантину вже до кінця тижня.

За останню добу в Україні зареєстрували 6038 нових хворих на COVID-19. Госпіталізували — 1849 осіб, летальних випадків — 374, одужали — 14 351 особа, вакцинували — 24 494 людини.

Нагадаємо, за інформацією КМІС, коронавірусом перехворіло у 2-3 рази більше українців, ніж за офіційними даними. Соціологи вважають, що станом на 15 квітня серед дорослого населення України перехворіли мінімум 4,4 млн чоловік.