На АЗС «БРСМ-Нафта» почали видавати чеки з QR-кодом — для перевірки їх достовірності

У "БРСМ-нафти" спростовують звинувачення в нечесній роботі.

Мережа АЗС «БРСМ-Нафта» додала на чек QR-код, щоб кожен клієнт міг переконатися в тому, що компанія працює чесно та сплачує податки в повному обсязі. Про це у facebook повідомив топ-менеджер «БРСМ-Нафта» Олександр Мельничук.

В «БРСМ-Нафта» заявляють, що останніми тижнями компанія потерпає від чорної піар-кампанії в ЗМІ та соціальних медіа. Як повідомляють в компанії, мета атаки — змусити мережу підвищити ціни на паливо.

«Оскільки опоненти закидають "БРСМ-Нафті" нібито випуск "лівих" чеків, ми рішуче та публічно спростовуємо ці звинувачення. Щоб довести всім, що наша мережа працює чесно і сумлінно платить податки, від сьогодні ми почали видавати чеки з QR-кодом», — написав Олександр Мельничук.

Такі чеки видаються на всіх автозаправних комплексах «БРСМ-Нафти» кожному клієнту після будь-якої транзакції. Відсканувавши код, можна перевірити, чи є чек у базі Державної податкової служби. «У нас немає жодного "лівого" чека, в чому нас звинувачують деякі недобросовісні особи — псевдо-експерти Сергій та Артем Куюн», — написав Мельничук.

Він закликав главу податкового комітету ВРУ Данила Гетманцева, керівників фіскальної та податкової служб Вадима Мельника й Олексія Любченка не піддаватися провокаціям псевдо-експертів і не ретранслювати неправдиву інформацію. «Це шкодить вашій персональній репутації, а також репутації соціально відповідального бізнесу», — додав Мельничук.

Як раніше повідомлялося, «БРСМ-Нафта» ініціює загальнонаціональну перевірку якості палива найбільших мереж АЗС. У компанії висловили готовність оплатити аналіз за умови, що його проведуть незалежні автоексперти та лабораторії. За допомогою обʼєктивного та неупередженого дослідження «БРСМ-Нафта» має намір довести, що її паливо відповідає всім стандартам і вимогам Євро 5.