Савченко показала фільм про Байдена

Екс-нардеп назвала свій фільм "UKRAINIAN LIVES MATTER"

Екс-народна депутатка Надія Савченко презентувала документальний фільм про зовнішнє управління. Фільм представлений на її youtube-каналі.

Колишня народна депутатка Надія Савченко виклала на своєму каналі в youtube фільм-розслідування під назвою «UKRAINIAN LIVES MATTER. Фільм про зовнішнє управління Україною».

«Шокуючі факти та реальні докази управління Україною президентом США Джо Байденом. У цьому сенсаційному фільмі-розслідуванні викриваються корумповані схеми обкрадання українського народу сімʼєю Байденів, надаються скани рахунків і документів, які підтверджують, що клан Байденів перетворив Україну на свою особисту годівницю, а українців – на своїх рабів», – зазначено в анотації до фільму.

У самому фільмі Савченко з’являється кілька разів. На початку фільму вона розповідає, що його їй показали журналісти-розслідувачі, але факти наведені в ньому вона знала ще в той час, коли була народним депутатом 8-го скликання.

"Кожного разу коли я намагаюся говорити про міжнародну корупцію, про зовнішній вплив на Україну як державу, я чую весь час одну і ту саму фразу: «Не смій! Це пошкодить нашим стосункам із зовнішніми Західними партнерами. Але давайте розберемося, чи такі вони вже партнери нам – наші зовнішні загарбники», – зазначила Савченко на початку відео.