Сотні скатів біля берегів Австралії повторили у воді форму материка (відео)

скати, Австралія
Фото: колаж Фокус | З висоти фігура, створена скатами, реально нагадує обриси Австралії

Побачити таку кількість скатів в одному місці, а тим більше, зняти це на відео, — дуже велика удача.

Не менше двох сотень скатів-орляків зняв із повітря дрон у Джервіс-Бей на південному узбережжі Нового Південного Уельсу, повідомляє Mail Online.

Зграя водних мешканців пропливла біля берегів пляжу Нельсонс, спочатку сформувавши майже ідеальну квадратну форму. Потім до групи приєдналися ще десятки скатів, перш ніж скласти фігуру, яка практично копіює форму Австралії, щоправда, без Тасманії.

Вікі Денхема, яка зробила запис за допомогою дрона, зазначила, що наштовхнутися на подібне явище було величезною удачею, оскільки побачити таке, а тим більше, зафіксувати можна дуже рідко.

Південні орляки мешкають на півдні Квінсленда і навколо півдня Австралії до південно-західного узбережжя Західної Австралії. Також відомо, що їх можна знайти в Новій Зеландії. На відміну від своїх родичів, які намагаються триматися ближче до морського дна, орляки вільно плавають у відкритому морі тропічних і субтропічних регіонів. Вони не є небезпечними для людей.

Нагадаємо, у вересні минулого року в курортному селищі Затока в Білгород-Дністровському районі Одеської області на пляжі знайшли електричного ската, дуже рідкісного гостя в наших широтах.