У Красноярську впав 17-метровий астронавт, встановлений до Дня космонавтики (відео)

космонавт, фігура, надувний космонавт
Фото: Скриншот видео | Космонавта пообіцяли надути знову

На установку фігури пішло 10 годин, проте сильний вітер і велика вага об'єкта звели нанівець всю роботу.

12 квітня виповнюється 60-років з дня польоту Юрія Гагаріна в космос, а також святкується День космонавтики. З цієї нагоди біля Сибірського федерального університету в Красноярську встановили 17-метрову надувну фігуру астронавта, яка не витримала земного тяжіння, пишуть росЗМІ.

За задумом авторів, інсталяція повинна була радувати не тільки місцевих жителів, але також гостей та учасників Красноярського економічного форуму. Він проходить у місті з 12 по 16 квітня. Однак щось пішло не так: надувний космонавт здувся в прямому сенсі цього слова і склався навпіл.

У компанії "Єнісейська Сибір", яка займалася встановленням об'єкта, пояснили, що кріплення не витримали через велику вагу фігури і сильного вітру. Співробітники фірми намагаються повернути космонавту вертикальне положення. До речі, на установку у працівників пішло 10 годин. Скільки часу витратять на "реанімацію", поки невідомо.

космонавт, надувна фігура, Красноярськ
було
космонавт, надувна фігура, Красноярськ
стало
Фото: Скриншот

Тим часом знімки і відео "павшого" космонавта облетіли соцмережі. Зазначається, що місцеві жителі встигли пофотографуватися з фігурою ще до того, як вона склалася навпіл.

Нагадаємо, на півдні Бразилії в Енкантадо будують другу статую Христа-Спасителя. Вона буде заввишки 43 метри, що на 5 метрів вище знаменитої фігури Христа-Спасителя в Ріо-де-Жанейро.

Ми також писали, що на будинку в Одесі обвалилась голова статуї, яку зробили з пляшки. Її реставрація обійшлася в 150 млн гривень.