Білорусь розробила власну вакцину від коронавірусу, — Лукашенко

білоруська вакцина від коронавируса

Вакцина, за словами самопроголошеного президента, розроблена, але потрібно подивитися, які штами COVID-19 з'являться післязавтра.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в країні розробили вакцину від COVID-19. Про це повідомляє Белта.

"У пробірці ми вчора отримали свою вакцину — білоруську. Іншу, відмінну від того, що ми сьогодні купуємо. Як лікарі називають, живу вакцину", — заявив Лукашенко.

За словами нелегітимного президента, вони не поспішають з її випуском, потрібно подивитися, що буде післязавтра, коли може з'явитися інший штам коронавірусу. При цьому Лукашенко підкреслив, що зараз немає гарантії того, що нинішні вакцини будуть ефективні проти мутацій вірусу.

"У нас сьогодні є вакцини, які працюють. За російськими технологіями, китайські купили. А завтра ми свою вакцину, яка вже в пробірці, пристосуємо до того штаму, який ми будемо мати. Хто його знає, як життя складеться", — зазначив Лукашенко.

Нагадаємо, раніше Лукашенко стверджував, що США та ЄС "останні мерзотники", оскільки вони нібито не допомогли Білорусі в боротьбі з COVID-19.

Зазначимо, в українському Мін'юсті розповіли, чому в Україні все ще не налагоджене виробництво вакцини від коронавірусу.