Армія Ізраїлю заявила про готовність до наземної операції в секторі Газа

Сектор Газа, Війна в Ізраїлі, Палестина
Фото: The Times of Israel

За час нинішнього загострення ситуації загинули вже 7 ізраїльтян і 67 палестинців.

Ізраїльські військові розробляють варіанти проведення наземної операції в секторі Газа. Як повідомляє газета The Times of Israel, план операції надійде на розгляд начальнику Генштабу Авіву Кочаві протягом дня 13 травня.

До кордонів сектора Газа вже перекинуті кілька бригад: десантники, піхота і бронетанкові підрозділи.

Не менше 1 600 ракет випущені із сектора Газа по Ізраїлю з початку загострення конфлікту 10 травня, з них майже 400 впало на території власне сектора, повідомив прес-секретар армії оборони Ізраїлю Джонатан Конрікус.

Він зазначив, що ефективність системи протиракетної оборони "Залізний купол" становить майже 90%. За його словами, ізраїльські військовослужбовці атакували приблизно 600 військових цілей ХАМАС та "Ісламського джихаду" в секторі Газа.

Унаслідок обстрілу загинули 7 ізраїльтян і 67 палестинців.

війна в Ізраїлі, Сектор Газа
Повітряний удар Ізраїлю по сектору Газа

Востаннє ізраїльські військові проводили наземну операцію в секторі Газа в 2014 році. За 1,5 місяці операції "Непохитна скеля" загинули не менше 2 тис. палестинців і десятки ізраїльтян.

Нагадаємо, військове протистояння між Ізраїлем і Палестиною 12 травня посилилося. Сторони продовжили бомбардування територій один одного. ЦАГАЛ знищував об'єкти бойовиків, а ХАМАС вела обстріл центральної та південної частин Ізраїлю.

Фокус розбирався в причинах нинішньої ескалації конфлікту між Ізраїлем і Палестиною.