Відчайдушна спроба врятувати монархію: 19-річна блогерка може стати королевою Італії (фото)

Вітторія ді Савойя, спадкова принцеса Італії, блогерка, студентка,
Фото: Соцмережi | Вітторія ді Савойя ще в 17 років стала спадковою принцесою Італії

За останні тисячі років на італійському троні не було жінок. Однак Вітторія ді Савойя ще в 17 років стала спадковою принцесою Італії.

Related video

19-річна студентка та блогерка Вітторія ді Савойя, яка живе в Лондоні, може стати наступною королевою Італії після разючого вчинку її батька. Про це пише Daily Star.

50-річний італійський принц Емануеле Філіберто Савойський відмовився від претензій на італійський престол, заявивши, що його дочка впорається з цим завданням краще, ніж він сам.

Студентка факультету політики й історії мистецтв має близько 80 000 підписників у Instagram і нещодавно з'явилася на обкладинці журналу Vanity Fair у Франції. Підліток, який навчався в приватній паризькій школі École Diagonale, захоплюється мистецтвом і модою, про що вона пише у своїх соціальних мережах. Цей заклад відомий своїми програмами в галузі мистецтва та спорту, а також суворим навчальним планом.

Вітторія ді Савойя, Вітторія ді Савойя з батьком, Емануеле Філіберто Савойський, спадкова принцеса Італії, блогерка, студентка, Fullscreen
Філіберто Савойський відмовився від претензій на італійський престол
Фото: Соцмережi

Емануеле сказав газеті Telegraph, що Вітторія була "принцесою рок-н-ролу", і додав, що йому було дуже приємно піти у відставку, оскільки його дочка впорається краще, ніж він.

Зараз неясно, яку роль Вітторія гратиме в майбутньому Італії, враховуючи, що в країні немає монархії, відколи вона була скасована на референдумі в 1946 році. Крім того, мало хто підтримує ідею повернення монархії.

Попри все це, Емануеле сказав, що італійцям не завадило б трохи королівського духу у своєму житті.

"Я думаю, що за часів кризи люди бачать у королях і королевах сильну, майже духовну присутність", — сказав він.

Вітторія ді Савойя, спадкова принцеса Італії, блогерка, студентка, Fullscreen
Дівчина нещодавно з'явилася на обкладинці журналу Vanity Fair
Фото: Соцмережi

Він додав, що пішов у відставку, щоб дати своїй дочці достатньо часу, аби вона могла встигнути освоїтися на гіпотетичному троні, покликаючись на те, як довго довелося чекати на короля Карла, перш ніж він зійшов на престол.

"Карл дуже довго чекав. Можливо, йому допомогло б те, що він став королем 20 років тому. Важливо, щоб у молодого покоління був шанс втілити в життя нові, сучасні ідеї. Через кілька років у Європі буде більше королев, ніж королів. Зараз розуміють, хай і з деяким запізненням, що інтелект і чутливість жінок роблять їх чудовими лідерами", — сказав колишній спадкоємець трону.

Раніше Фокус писав, що боксерка зізналася, що заробила велику суму на OnlyFans. Чемпіонка світу за версією IBF у найлегшій вазі Ебані Бріджес розповіла, що стала однією з перших професійних спортсменок, хто з'явився на платній платформі. За словами жінки, лише за реєстрацію їй заплатили понад чверть мільйона фунтів.

Також повідомлялося, що сталкер сховався на горищі та зробив фото моделі, поки вона спала. Мауріс Герерро ховався в будинку жінки протягом двох днів. Переслідувач, який потайки знімав модель OnlyFans на відео, поки вона спала, стверджує, що їй це сподобалося.