Відмовляється повертати: чоловікові випадково виплатили зарплату, що в 367 разів більша за його оклад

Євро, гроші, виплатили зарплату, помилка під час переказу грошей, велика сума, помилка під час оплату, зняв гроші, конвертація
Фото: Pexels | Ілюстративне фото

Незабаром після усвідомлення помилки компанія зв'язалася зі своїм колишнім співробітником і попросила його повернути гроші, але той відмовився.

Related video

Один неназваний чоловік із Угорщини на деякий час став багатим після того, як компанія, у якій він працював, випадково заплатила йому в 367 разів більше, ніж він заробив насправді. Коли роботодавець вимагав повернути гроші, він відмовився платити. Про це пише Oddity Central.

Безіменний чоловік, уродженець угорського округу Сомоги, недовго працював у компанії в Капошварі, не зумівши пройти випробувальний термін. За короткий час роботи в компанії він мав заробити 92 549 форинтів, що становило 238 євро, але роботодавець випадково переказав йому в 367 разів більше за цю суму. Помилка була пов'язана з тим, що чоловік надав рахунок в австрійському банку, тож переказ мав бути в їхній місцевій валюті. Замість того, щоб конвертувати форинти в євро, "щасливчику" надіслали 92 549 євро.

Незабаром після усвідомлення помилки угорська компанія зв'язалася зі своїм колишнім співробітником і попросила його повернути гроші, які були випадково переказані на його банківський рахунок. Однак той відповів, що доступу до рахунку в австрійському банку в нього більше немає, тому він не може переказати кошти назад.

Банкомат, зняв гроші, готівка, гроші, банк, перевів гроші в інший банк, зарплата Fullscreen
Ілюстративне фото
Фото: Unsplash

Видання зазначає, що на цьому справа не закінчилася, і під час подальшого поліцейського розслідування з'ясувалося, що чоловік зняв зі свого австрійського рахунку через банкомат на півдні Угорщини приблизно 15 500 євро готівкою та переказав їх на рахунок в іншому банку.

За допомогою прокуратури району Капошвар компанії вдалося заморозити рахунок обвинуваченого в австрійському банку та переказати гроші назад собі. За даними Hvg.hu, до теперішнього часу компанія відшкодувала близько 72 000 євро, але сподівається в кінцевому підсумку отримати всю суму, переведену її колишньому співробітнику.

Раніше Фокус повідомляв, що жінку змусили віддати $1,3 млн колишньому чоловікові. Деніз Россі розірвала 25-річний шлюб і подала на розлучення з чоловіком Томасом лише через 11 днів після того, як виграла величезну суму в лотерею, зберігши свій виграш у таємниці. Суд зобов'язав жінку виплатити суму, яка становить вартість призу.

Також стало відомо, що переможниця лотереї виявилася "заручницею" свого призу через маловідомий закон. Гільда Макміллен не може забрати виграні нею гроші через порушення правил безробіття. Крім жінки, свій приз не змогли отримати ще близько 70 осіб.