Розділи
Матеріали

Моурінью знову перемагає: "Зоря" програла "Ромі" в Запоріжжі

Команда Віктора Скрипника в другому єврокубковому матчі пропустила більше двох м'ячів.

У Запоріжжі завершився матч 2-го туру Ліги Конференцій УЄФА між луганською "Зорею" і "Ромою".

Гості на чолі із Жозе Моурінью до матчу підходили в ранзі очевидного фаворита і передумов до того, що "Зоря" може зачепитися за очки практично не було. Вже на 7-й хвилині римляни підтвердили свій статус: Стефан Ель-Шаараві вирвався на "побачення" з Мацапурою і легко обіграв голкіпера луганчан — 0:1.

У процесі першого тайму Ель-Шаараві мав ще не одну нагоду уразити ворота "Зорі", але його підводила влучність, а в іншому випадку господарів врятував Мацапура. Ще один шанс проґавив Ельдор Шомуродов, який не зумів реалізувати вихід один на один, пробивши вище воріт.

У другій половині "Зоря" створила гострий момент — Сайядманеш виконав простріл, але Громов і Булеца не встигли замкнути передачу. Відповідь "Роми" була куди більш результативною. Спочатку Теммі Абрагам потужним ударом перевірив стійку воріт. А через дві хвилини гості розіграли кутовий, який завершився точним ударом головою від Кріса Смоллінга. А ще через дві хвилини Абрагам залишився насамоті в центрі штрафного майданчика і довів рахунок до розгромного — 0:3. Справа була зроблена.

Після цього обидва тренери провели низку замін, але це вже нічого не змінило. Матч завершився розгромною перемогою "Роми", а "Зоря" знову пропустила більше двох м'ячів у єврокубках. Можливість виправити своє становище у команди Віктора Скрипника буде 21 жовтня, коли луганчани зіграють проти софійського ЦСКА в Болгарії.