Розділи
Матеріали

Світоліна вперше за два місяці вилетіла з турніру в першому колі

Українка провалила чергове змагання напередодні підсумкового турніру.

Перша ракетка України і шостий номер світу Еліна Світоліна не змогла вийти в 1/8 фіналу турніру WTA250 в іспанському Тенерифі. Українці довелося грати матч першого кола протягом двох днів, оскільки після першого сету, який тривав майже 40 хвилин, гру перервали через темряву, що настала.

На старті турніру Світоліна зустрічалася з колумбійкою Марією Камілою Осоріо Серрано, 63-ю ракеткою світу. Це був перший офіційний матч між тенісистками, і він завершився поразкою Еліни з рахунком 7:5, 3:6, 2:6.

На минулому турнірі в Індіан-Уеллсі українка дійшла до 1/8 фіналу, де поступилася американці Джесіці Пегулі.

До того, як матч був перерваний, Світоліна повела з рахунком 1:0, вигравши перший сет. Еліна двічі за партію віддавала свою подачу, але двічі змогла зробити зворотний брейк. В 11-му геймі українка знову взяла подачу колумбійки і в наступному геймі з першого разу подала на сет.

Першу партію у відновленому матчі Світоліна почала з раннього брейка, але вже в четвертому Осоріо Серрано зрівняла рахунок — 2:2. Далі Еліна програла другу подачу поспіль. Наступну українка взяла під нуль, але це її не врятувало. Коли суперниця подавала на сет, у Світоліної був шанс зробити камбек, але вона не змогла реалізувати брейкпоїнт, і колумбійка зуміла перевести матч у вирішальний сет.

У третьому сеті українка не змогла реабілітуватися і програла відразу три свої подачі. Востаннє Світоліна програвала в стартовому раунді в серпні на турнірі в Цинциннаті. Тоді вона програла колишній першій ракетці світу німкені Анжелік Кербер.

Востаннє українка програвала тенісистці поза топ-60 на цьому Відкритому чемпіонаті США, коли Світоліна програла майбутній фіналістці канадці Лейлі Фернандес.