Семимісна версія Duster вийшла на випробування

Dacia Duster, Grand Duster
Прототипи семимісного Dacia Duster

Очікується, що на ринок автомобіль вийде до кінця 2021 року.

У Румунії були помічені закамуфльовані прототипи подовженої семимісної версії позашляховика Dacia Duster нового покоління. На українському ринку Duster продається під маркою Renault, проте в нас поки представлена модель попереднього покоління.

Офіційної інформації про назву майбутнього автомобіля поки немає, але очікується, що новинка отримає приставку Grand.

Судячи з фотографій прототипів, що просочилися в мережу, семимісна версія Дастера отримає подовжену колісну базу, а габаритна довжина становитиме близько 4,5 метрів.

Також збільшена задня вага, що обіцяє пасажирам третього ряду прийнятний комфорт.

Що стосується технологій, то Grand Duster розроблений на новій платформі CMF-B, яку використовують нові Logan і Sandero.

Семимісний Duster, подовжений Duster, Grand Duster
Прототип подовженого Grand Duster на випробуваннях

Про моторну гаму "великого" Дастера поки можна тільки гадати. Логічно припустити, що більш містка і важка машина зажадає найбільш потужних моторів з тих, якими комплектується вихідний позашляховик. Це означає, що під капотом з великою часткою ймовірності зʼявляться бензиновий турбомотор 1.3 (150 к.с.) і турбодизель 1.5 (110 к.с.). Також не можна виключати появу трьохциліндрового бензинового мотора з турбонаддувом потужністю 100 к.с.

З огляду на те, що маскувальною плівкою укриті лише окремі частини кузова (передок з фарами і задня оптика з багажними дверима), випробування нової версії Дастера вийшли на фінальний етап. Це дозволяє розраховувати, що машина буде представлена на ринку до кінця 2021 року.