У Миколаєві 45-річний ЗАЗ-968 з пробігом 460 км продали за 10 тисяч доларів

ЗАЗ-968
ЗАЗ-968, проданий в Миколаєві за 10 тисяч доларів

Автомобіль 1976 року випуску з сімейної колекції все життя зберігався в заводському консерванті.

У Миколаєві виставили на продаж ЗАЗ-968 випуску 1976 року в оригінальному стані. Оголошення зʼявилося на одному з онлайн-майданчиків із продажу старих автомобілів, але провисіло недовго — автомобіль швидко знайшов покупця. І це незважаючи на чималу для такого авто ціну — 10 тисяч доларів.

Пояснення такому ціннику криється в стані Запорожця. Покупець не прогадав, адже отримав, по суті, новий автомобіль. Пробіг миколаївського Запорожця — всього 460 км! При цьому машина ніколи не реставрувалася і збереглася в початковому вигляді, включаючи лакофарбове покриття кузова і оздоблення салону. А до листопада 2020 року автомобіль взагалі зберігався в заводському консерванті.

Як зазначив продавець, у автомобіля рідні шини, а за 45 років зберігання в сімейній колекції він мав всього одного власника. Перед продажем в ЗАЗ-968 тільки замінили акумулятор, причому неробочий продавався разом з авто. Також в комплекті йшла оригінальна заводська документація.

Раніше Фокус повідомляв, що в Латвії виставили на продаж ЗАЗ-965 в оригінальному стані і з невеликим пробігом. Заявлена продавцем ціна становить 11 тисяч доларів.