Найшвидший пікап Ford надійде в продаж за ціною 100 доларів, але підійде не всім

Ford F-150 Raptor зібрали з LEGO
Збірна модель Ford F-150 Raptor від LEGO Technic

Справа у тому, що така ціна Ford F-150 Raptor у вигляді збірної моделі від LEGO Technic.

Підрозділ LEGO Technic, яке спеціалізується на створенні технічно складних і скопійованих виробів, представило збірну модель найшвидшого пікапа від Ford — рестайлінгового F-150 Raptor.

У лютому 2021 року Ford F-150 Raptor оновився, що і стало для LEGO приводом підготувати новий конструктор. Він складається з 1379 елементів і відрізняється великою кількістю реалістичних деталей. Збірна модель пікапа має четверо дверей, що відкриваються, а також капот, який піднімається, і відкидний задній борт. Більше того, у масштабного автомобіля функціонує підвіска: стискаються амортизатори, імітуючи позашляхову ходову оригінального автомобіля.

Під капотом ховається зменшена версія двигуна Raptor V6. Мотор і трансмісія складаються з безлічі дрібних деталей, тому в цілях безпеки віковий ценз конструктори встановили на позначці 18+. Новинку від LEGO Technic важко назвати дитячою. Воістину, іграшка для дорослих. У зібраному вигляді модель важить майже 2 кілограми і має розміри 48 см в довжину, 28,1 см в ширину і 11,8 см відповідно у висоту.

Ну а справжній Ford F-150 Raptor в масштабі 1:1 оснащений 3,5-літровим двигуном EcoBoost V6 потужністю 457 к.с. і 691 Нм максимального крутного моменту. Незабаром очікується його версія з потужнішим 8-циліндровим мотором.

Пікап із заводу оснащений 35-дюймовими всюдихідними колесами. Він також комплектується амортизаторами Fox Live Valve зі збільшеними ходами, які є найбільшими амортизаторами, будь-коли встановленими на Raptor. Крім своїх значних розмірів і рекордної витривалості, вони відрізняються ще й електронним регулюванням жорсткості.

На батьківщині, в США, ціна на "дорослий" Ford F-150 Raptor стартує з 64 145 доларів. За цю суму ви можете купити собі цілу вантажівку збірних Рапторів від LEGO, адже рекомендована ціна на новий набір становить всього 99,99 доларів. Повідомляється, що новинка від LEGO Technic надійде в продаж 1 жовтня.

Раніше Фокус повідомляв, що в США представили новий електричний пікап Ford F-150 Lightning. Новинка має дві версії силової установки (432 і 571 к.с.), а пробіг на одній зарядці може досягати 480 км.

Також ми розповідали, що LEGO випустила найбільший конструктор у своїй історії. Набір Lego Art World Map складається з 11 695 деталей. У звичайні магазини новинка надійде 1 серпня.