Виявлено кладовище з тисячами новеньких BMW і Mini (відео)

кладовище авто, нові BMW, BMW, БМВ, занедбані авто, Mini, нові Міні, нові Mini
Фото: Motor1.com | Утилізації очікують 2966 автомобілів

На околиці канадського Ванкувера ось уже сім років іржавіють під відкритим небом майже три тисячі BMW і Mini. Дивно, але вони ніколи не їздили по дорогах і залишилися в тому вигляді, в якому зійшли з конвеєра.

Related video

На фото та відео з кладовища авто можна помітити седани BMW 3, 5 і 7 серій, кросовери Х1, потужні BMW M4 і M6, а також рідкісні заряджені версії від Alpina. Mini не так багато — в основному це хетчбеки і кабріолети Cooper і Cooper S.

Справа в тому, що всі ці нові BMW і Mini в кількості 2966 штук фактично списали, і вони не можуть експлуатуватися. Швидше за все, рано чи пізно їх утилізують.

кладовище авто, нові BMW, BMW, БМВ, занедбані авто, Mini, нові Міні, нові Mini Fullscreen
Серед занедбаних авто — недешеві BMW M6 і рідкісні BMW-Alpina
Фото: Motor1.com

Автомобілі прибули в канадський порт Галіфакс ще в кінці 2014 року. Їх вивантажили з судна і якраз збиралися розвозити по автосалонах, як на Канаду обрушився найсильніший циклон.

Снігова буря і шторм завдали автомобілям істотної шкоди. При їх огляді було виявлено неполадки електроустаткування та корозію на деталях підвіски. В управлінні транспорту Канади оголосили повернення машин і заборонили їх експлуатацію до усунення всіх несправностей.

Кладовище BMW і Mini

BMW і Mini підлягають відновленню, але економічно це недоцільно. У BMW порахували, що дешевше їх утилізувати, але до сих пір не зробили цього.

Раніше Фокус повідомляв, що після сильного урагану Іда в США нарахували понад 200 тис. авто-потопельників, і частину з них можуть з часом імпортувати в Україну.