Honda показала доступне міське авто з витратою менш ніж 4 л на 100 км (фото)

Honda N-Box 2024, Honda N-Box, нова Honda N-Box
Фото: Honda | Honda N-Box запропонована у двох варіантах дизайну

Нова Honda N-Box досягає лише 3,4 м у довжину та в топовій версії оснащена 64-сильним турбомотором. Мінівен запропонований у двох варіантах дизайну.

Related video

Опубліковано офіційні фото Honda N-Box третього покоління. Субкомпактний міський автомобіль надійде в продаж із жовтня за ціною приблизно від 18 000 доларів. Подробиці новинки розкрили на сайті японського автовиробника.

Honda N-Box, Honda N-Box 2024, нова Honda N-Box Fullscreen
Стандартна Honda N-Box
Фото: Honda

Нова Honda N-Box — компактний мікровен, який належить до сегменту кей-карів. Ці мініатюрні авто створені для міста й оснащені економічними двигунами. Модель сягає лише 3,4 м завдовжки з колісною базою 2,52 м.

Важливо
Найоригінальніший електромобіль Honda знімуть із виробництва: названо причину
Найоригінальніший електромобіль Honda знімуть із виробництва: названо причину

Honda N-Box 2024 зберігає незграбний дизайн із двооб'ємним профілем, короткими звісами та невеликим капотом. Бічні двері виконані зсувними.

Honda N-Box 2024, Honda N-Box, нова Honda N-Box Fullscreen
Honda N-Box Custom
Фото: Honda

На вибір запропоновано два варіанти дизайну. Базова Honda N-Box 2024 отримала круглі діодні фари та невелику решітку радіатора. У версії N-Box Custom передня частина виконана в дусі Honda CR-V і Pilot — із широкою радіаторною решіткою та прямокутними фарами.

Honda N-Box 2024, Honda N-Box, нова Honda N-Box Fullscreen
Мінівен оснащений 658-кубовим мотором
Фото: Honda

У салоні Honda N-Box 2024 з'явився віртуальний щиток приладів, а тачскрин мультимедіа збільшено до 9 дюймів у діагоналі. Усередині стало більше відсіків для дрібної поклажі. Поряд зі стандартною моделлю запропоновано варіант із висувним пандусом для перевезення пасажирів в інвалідних візках.

У салоні з'явився віртуальний щиток приладів Fullscreen
У салоні з'явився віртуальний щиток приладів
Фото: Honda

Нова Honda N-Box оснащується 658-кубовими двигунами — 58-сильним атмосферним і 64-сильним турбованим. Середня витрата палива становить 3,7-3,9 л/100 км. Обидві версії оснащені варіатором, а привід може бути переднім або повним. Пізніше лінійку поповнить електрокар.

Раніше Фокус повідомляв, що Honda представила недорогий електрокросовер для Європи.

Також ми писали, що Honda показала спортивний седан із витратою менш ніж 5 л на 100 км.