Життя у стилі #insta. 7 порад, як зробити аккаунт в Instagram красивим і цікавим

Рекомендації знадобляться як Інста-дебютантам, так і бувалим користувачам, які хочуть залучити більше фоловерів до своєї сторінки

Сьогодні фотографії з поїздок більшість мандрівників моментально постить в Instagram — найпопулярнішу соціальну мережу, в основі якої лежать не текстові повідомлення, а фотографії.

І правильно! Це відмінна альтернатива класичному підходу, який полягав в тому, щоб все друкувати на папері і наступні півроку тероризувати родичів і знайомих цією купою знімків.

Ось 7 порад, як зробити ваш аккаунт в Instagram красивим і цікавим іншим користувачам.

1

Виберіть тему для своїх знімків. Минув той час, коли можна було просто зробити гарний кадр. Зараз концепція важлива не менше, ніж виконання. А може, навіть і більше. Є пара прикладів, які вже стали хрестоматійними.

Американець Терон Хамфрі, @thiswildidea, подорожує країною зі своїм псом, який і стає героєм всіх його фотографій. А Мурад Османн, @muradosmann, прославився своїм фотопроектом Follow me, під час якого він знімає, як дівчина веде його за руку світом.

2

Ретельно відбирайте знімки. Чи не постите ви все підряд, що вам хочеться? Подумайте про те, який знімок ви б хотіли побачити на місці вашого фоловерів. Якщо ви орієнтуєтеся на широке коло передплатників, більшість із яких вам незнайомі, не варто завалювати стрічку портретами ваших друзів, якщо тільки ви не портретний фотограф, а ваші друзі не Бред Пітт з Анджеліною Джолі. Краще постіть їжу, це всі люблять. Як це робить фудфотограф Деніел Крігер, @danielkrieger.

3

Чергуйте сюжети. Коли ви постите фотографії, бажано чергувати пейзажі з предметними знімками, портретами (якщо концепція не передбачає іншого). Як це роблять фотографи Соня Хегай, @cupofherbaltea, Марія Муніцина, @marymoon_iphoto, Інгрід Вейр, @ingridweir.

4

Обробляйте фотографії. Не лінуйтеся встановити спеціальний додаток: Snapseed або VSCO, які працюють краще, ніж вбудовані функції програми Instagram. З такими речами, як корекція яскравості, насиченості і різкості, впорається будь-який школяр. А з шаблонними фільтрами — навіть детсадовец. Тих, хто любить коричневі фільтри під старовину, доведеться засмутити: це вже моветон. Якщо і косити під старовину, то потрібно намагатися повторити ефект полароид-фотографій або плівки. Навіть ефект «як у хольги» вже не в честі. Стиль обробки або фільтр повинні бути однаковими для всіх фото.

5

Уникайте жовтих фото. Намагайтеся знімати при природному світлі, штучний дає некрасиву жовтизну, яка тільки псує фотографію. Якщо ви жити не можете без домашніх зйомок, знімайте днем, використовуйте додаткове світло, відбивач або перефарбуйте стіни в білий колір. Наприклад, Олена Шелин, @confettis, часто фотографує своїх дітей вдома, але при цьому знімки завжди світлі, ніби їх готували для глянцю.

6

Якщо знімаєте на телефон — не знімайте зумом, такі фото рідко виходять хорошої якості. До слова, немає нічого поганого, щоб знімати на камеру і постити фотографії, зняті фотоапаратом, а не смартфоном.

7

Щоб знімати красиві композиції, не обов'язково навчатися в художній школі або в школі дизайну. Просто підпишіться на акаунти із красивими фото і регулярно переглядайте їх, відзначаючи, як і що зробив автор, який ракурс для фото він обрав. Згодом ви навчитеся повторювати красиві композиції, а потім і складати свої.

Почати можна з наступних акаунтів: Світлана Карнер, @ingwervanille, Тревор Лі, @trevlee, Тейлор Стерлінг, @taylorsterling.