Людина виграла в лотерею завдяки підказкам ChatGPT і стала зіркою TikTok (фото)

лотерея, штучний інтелект, chatGPT
Фото: Нейромережа | Ілюстративне фото: За допомогою штучного інтелекту людина виграла у лотерею.

Штучний інтелект підказав гравцеві виграшні лотерейні номери.

Related video

Житель Тайланду Паттавікорн Бунрін стверджує, що він використав штучний інтелект ChatGPT для генерації чисел, які допомогли йому виграти у лотерею, повідомляє Digitaltrends. Про своє везіння він відразу розповів у TikTok і його розповідь стала вірусною, зробивши чоловіка ще й популярним.

Щоправда, завдяки ChatGPT таєць не став мільйонером і не зірвав джекпот, а виграв лише $59. Зате він привернув велику увагу аудиторії, не витративши жодної копійки на рекламу.

Чоловік стверджує, що він ставив гіпотетичні питання та вводив попередні виграшні числа як запит до ChatGPT. У результаті чат-бот порадив йому вибрати числа 57, 27, 29 і 99 як виграшні.

лотерея, штучний інтелект, chatGPT Fullscreen
Таєць поділився своєю історією в TikTok і вона стала вірусною.
Фото: Скриншот

Гравець розповів журналістам, що не вперше використовує чат-бот для вибору лотерейних номерів, але раніше нічого не виграв. Тим паче, що сам штучний інтелект порадив йому не захоплюватися лотереєю як способом заробітку, адже виграш у неї — справа випадку.

ІТ-експерти кажуть, що штучний інтелект не вперше використовується для різноманітних хитрощів, але щоб його просили підказувати виграшні лотерейні номери — з цим знавці ШІ ще не стикалися.

До того ж журналісти нагадують, що ChatGPT давно є причиною багатьох скандалів. Нечесні на руку студенти використовують чат-бот для написання есе та дипломних робіт, хакери шукають у ШІ допомоги у складанні шкідливого коду, а різні інтернет-хулігани використовуючи навички соціальної інженерії намагаються спровокувати ChatGPT та інші нейромережі на видачу лайок, расистських жартів та шовіністичних висловлювань.

І хоча випадок із тайцем не можна назвати негативним, але експерти закликають, щоб інші люди не будували своє життя повністю на порадах чат-ботів. А тим паче не захоплювалися з їхньою допомогою азартними іграми.

Раніше Фокус писав, що в Стенфорді підбили підсумки року про впровадження ШІ і були шоковані: виявляється, нейромережі дуже негативно впливали на кримінальну ситуацію, екологію і навіть ринок праці.