Хакери зламали сайт МосміськБТІ й злили дані про москвичів, які підтримують війну в Україні

Хакер, хакери, МосміськБТІ, Росія, Москва, хакери зламали сайт МосміськБТІ
Фото: Getty Images | Хакери зламали сайт МосміськБТІ

Інформація про громадських діячів, політиків, військових і представників спецслужб РФ передано Силам оборони України. Сайт МосміськБТІ після атаки перестав працювати, а в самій структурі ніяк не прокоментували інцидент.

Related video

Уночі проти 7 серпня головна сторінка вебсайту Московського міського бюро технічної інвентаризації (МосміськБТІ) була зламана. Відповідальність за це взяли на себе українські хакери. Про це повідомляє видання "Важные истории".

Повідомляється, що хакери здобули доступ до інформації про власність і місця проживання москвичів.

"Інформацію про держслужбовців, політиків, військових і представників спецслужб, які підтримують війну з Україною, передано Силам оборони України", — йдеться в повідомленні від хакерів.

Після атаки сайт МосміськБТІ перестав працювати, а в самій структурі ніяк не прокоментували цю подію.

Оголошення на головній сторінці також містить посилання на твіттер-сторінку хакерів. Там зазначено, що ці айтівці працюють заради перемоги України.

Fullscreen
Фото: Скриншот

Зазначений акаунт уже відомий, оскільки його пов'язують із масштабною кібератакою на Rutube у травні 2022 року, коли сервіс відео понад дві доби не функціонував.

Нагадаємо, що 2 серпня, хакери з групи "Кібер Спротив" зламали електронну пошту Начальника штабу 50-ї окремої бригади оперативного призначення Росгвардії полковника Григорія Зани, отримавши доступ до його персональних даних і важливих документів. Повідомлялося, що силовик брав участь у розгоні мітингів у Херсоні, а також у тортурах місцевих жителів у період окупації.

Раніше, 31 липня, Фокус писав, що хакери зламали пошту офіцера РФ, причетного до ракетних обстрілів України. У листах Володимира Касаткіна знайшлося багато документів, які розкривають методи роботи й проблеми ЗС РФ.