Ощадбанк відсудив доменне ім'я у російського Ощадбанку

Ощадбанк, Сбербанк, суд, доменне ім'я
Фото: коллаж Фокус | Ощадбанк і Сбербанк

Українському державному банку вдалося виграти у російської фінустанови черговий судовий спір.

Північний апеляційний господарський суд залишив у силі рішення суду першої інстанції, який задовольнив позов Ощадбанку до Ощадбанку Росії та його дочірнього українського банку.

Як інформує в середу, 19 травня прес-служба суду, права Ощадбанку на доменне ім'я sberbank.ua захищені остаточно.

"Також рішенням суду Ощадбанку заборонено незаконно використовувати товарний знак" Сбербанк "за свідоцтвом України, власником якого є Ощадбанк. Крім того, ПП Олейникова І.В. зобов'язане здійснити переделегування доменного імені sberbank.ua на користь Ощадбанку", — сказано у повідомленні.

Нагадаємо, у 2019 році Київський апеляційний суд дозволив Ощадбанку стягнути з Росії 1,3 млрд доларів компенсації за активи в Криму.

У тому ж році Паризький Апеляційний суд прийняв рішення на користь українського Ощадбанку, відхиливши прохання Росії призупинити примусове виконання рішення міжнародного арбітражу про відшкодування банку збитків у результаті анексії Криму.

А у 2018 році Ощадбанк Росії отримав від ФІФА лист з вимогою прибрати з опису на сайті товарний знак "Чемпіонат світу з футболу FIFA 2018", який використовували при запуску внеску"Перемагай".