Автори
Павло Казарін

Павло Казарін

Журналіст, військовослужбовець ЗСУ
Всього: 5 публікацій
  • "Судячи з розгніваних коментарів, ми живемо в країні, в якій ніхто до 2014 року не голосував за "регіоналів", не мав контактів з росіянами і не робив компромісних заяв. Усі плекали державність, зміцнювали армію і обирали патріотів. Вибачте, але це неправда. І в останні декілька тижнів у мене зміцнюється відчуття, що боротьба з корупцією ризикує перетворитися на бренд". Думка.

  • "Дратують ті, хто намагається торгувати надією на швидку перемогу. Усі ті, хто продає "змову в Кремлі", "онкологію у Путіна" та "повстання в російських регіонах". Ті, хто заробляє собі іміджевий капітал на війні. Ваша віра у перемогу має мало сенсу, якщо ви перемогу не ніяк наближаєте". Думка.

  • "На півночі Харківської області в прикордонні віщає російське радіо "Жизнь". Приблизно кожні 15 хвилин попса замовкає і хриплий голос починає переконувати слухачів "не допомагати українській армії". Пов'язує тяготи та поневіряння — власне з фактом збройного опору. Запевняє, що Україна втратила вбитими 170 тисяч солдат і закликає українців "вирватися з лап Зеленського". Щоразу це нас дуже веселить". Думка.

  • "Усі розмови про настрої на окупованих територіях мають один спільний недолік. У нас немає звідти соціології, якій можна довіряти. Щобільше, її й не буде. В ситуації, коли відвертість карається, частина респондентів, звичайно ж, мовчатиме або відповідатиме ухильно". Думка.

  • "Сон, їжа, туалет — звичні мирні ритуали на війні геть-чисто позбавлені інтимності. Залишитися наодинці тут практично неможливо. А ще ніхто з нас не знає, коли ми зможемо зняти форму. І чим швидше ти звикнешся з цим фактом — тим простіше тобі буде". Думка.