Автори
Євген Магда

Євген Магда

Історик, журналіст, політолог
Всього: 3 публікації
  • "Вагнерівці" впродовж останніх місяців відзначилися особливою жорстокістю. Чому всі забули про кастрацію ними українського полоненого на Луганщині? Про забитого кувалдою під камеру колишнього "вагнерівця" Нужина, який побував в українському полоні? Вони все більше нагадують війська СС нацистської Німеччини, зокрема підрозід Дірлевангера, сформований переважно з кримінальних злочинців". Думка.

  • "Фігура Євгена Пригожина стає дедалі помітнішою в інформаційному просторі Росії. Він уже не приховує безпосередньої причетності до ПВК "Вагнер", регулярно робить гучні заяви, намагається перемогти в апаратній боротьбі Сергія Шойгу та Валерія Герасимова. Пригожин формує собі образ популіста, беззастережно підпорядкований Путіну. А його вагнерівці готові стати "ескадронами смерті" для Росії в часи майбутньої турбулентності". Думка.

  • "Найближчий соратник Путіна Євген Пригожин не випадково з'явився на авансцені російської політики. Це демонстрація Заходу, що Росія може зірватися з котушок. І в цьому процесі буде багато крові та бруду, з яких готує свої "страви" Пригожин. Так, як це сталося з показовою карою колишнього вагнерівця Нужина". Думка.