Пальто на блискавці і пуховик-плаття. Головні антитренди зими 2020-21

антитренд, мода, зима, 2020 року, дублянки, зимовий гардероб, пуховик, парки, дутики
Фото: freepik

Антитренди — це одиниці одягу, які не повинні бути в гардеробі сучасної жінки. По суті, в антитренди можуть потрапити занадто "гучні" речі попередніх сезонів, які встигли набриднути.

Related video

Іноді в числі антитрендів ми бачимо одиниці одягу, які так і не встигли стати популярними або повертаються в моду циклічно — приблизно раз на кілька років. Такі речі ми часто можемо бачити на розпродажах або в магазинах, які спеціалізуються на продажу підробок відомих брендів. Іншими словами, це одиниці одягу, які варто виключити з гардеробу в поточному сезоні і замінити їх чимось більш актуальним. Головні антитренди зими 2020-21 — в огляді Фокуса.

Тонкі дублянки

Fullscreen

Тонкі дублянки на штучній овчині з китайських модних ресурсів. У них дуже холодно, отже, вони не можуть бути частиною зимового гардеробу. Крім того, вони виглядають дешево, а тонке штучне хутро виглядає, у кращому випадку, дивно, у гіршому — просто негарно. Крім того, сайти недорогого одягу продають цей верхній одяг уже кілька років, як наслідок, крім дешевого зовнішнього вигляду, недолік дублянки ще і в її занадто частій появі на вулицях вашого міста.

Пуховик-плаття

Fullscreen

Якщо забути, що цей пуховик не поєднується взагалі ні з чим, ні з одним з актуальних стилів і образів, то все одно варто пам'ятати, про те, що силует new look виглядає доречно тільки на юних жінках з худою фігурою. В іншому випадку "спідниця" надає своїй власниці несерйозний вигляд, а наявність пояса, який повинен підкреслювати тонку талію, може зіграти злий жарт, створивши додатковий обсяг. Адже, погодьтеся, ми рідко носимо пуховики на тонке плаття або голе тіло.

Приталений пуховик до коліна

Fullscreen

Ще один антитренд, який готується піти в минуле разом з пуховиком-сукнею. Такий пуховик надає своїй господині трохи сирітський вигляд. А невизначеність стилю, у якому виконані такі вироби, заважає доповнити образ доречним взуттям. Іншими словами, приталений і напівприталений пуховик також складно поєднувати з чимось стильним і актуальним.

Дублянки з акцентом на хутряну обробку

Fullscreen

Дублянки з акцентом на хутряний комір, рукава або пояс, і шкірою з блискучим напиленням, втратили актуальність взимку 2020-2021 року. Але позбавлятися від недешевого верхнього одягу в епоху усвідомленого і розумного споживання зовсім не варто. Таку дублянку можна перешити в ательє. По-перше, ви подаруєте одягу нове життя, по-друге, зможете бюджетно поповнити гардероб обновкою, яку ще ніхто не бачив.

Чоботи-дутики

Fullscreen

Цей вид зимових чобіт завоював популярність в силу зручності і стійкості. Але якщо говорити чесно, то такі чоботи можуть виглядати доречно тільки на дитині. Доросла людина в такому зимовому взутті виглядає як дачник або як собачник, який одягнувся поспішно. Іншими словами, чоботи-дутики варто повністю виключити з гардеробу або залишити їх на випадок екстреної евакуації з житлового будинку.

Шуби з неякісного екохутра

Fullscreen

Хутряні пальта з екоматеріалів зараз на піку популярності, але варто ставитися дуже уважно до якості штучного хутра, з якого зшитий виріб. Адже якщо надягнути неякісну екошубку, вона може додати непотрібні обсяги і надати недоглянутий вигляд своїй власниці. Адже іноді екохутро виглядає як тканина, з якої шиють дитячі м'які іграшки.

Парки з об'ємним хутром

Варто відзначити, що ще кілька сезонів тому такі парки були просто мрією кожної модниці, але взимку 2020-21 вони безнадійно застаріли. Нині парки повинні виглядати лаконічно, максимально наближено до стилю мілітарі. Ніяких натяків на натуральне хутро та об'ємного хутряного декору бути у вашій одиниці верхнього одягу не повинно.

Fullscreen