Тренди весна-літо 2021. Наймодніші сумки сезону

Модні сумки весна-літо 2021
Фото: Freepik | Тренди сумок весна-літо 2021

Проганяємо смуток через тимчасові коронавірусні обмеження і вибираємо наймоднішу сумочку сезону на весну.

Незважаючи на локдаун, життя триває, а разом з ним і прагнення залишатися модними і справляти краще враження на оточення. І незалежно від того, наскільки сильно ви цікавитеся модою і новими трендами, перспектива придбати нову сумочку завжди радує і надихає. Ми підібрали головні модні тенденції сумок, які домінували на фешн-показах у рамках шоу весна-літо 2021 року.

До слова, популярні і навіть культові моделі сумок у цьому сезоні глибоко переплітаються з варіантами в стилі мінімалізму, вінтажними й оригінальними моделями. Одним словом, гімн для сумок у цьому сезоні — це різноманітність, причому більше, ніж будь-коли.

Сумки з ланцюжками

Сумка модна з ланцюжком 2021
Сумки з ланцюжками зберігають свою актуальність на новий сезон весна-літо 2021

Великі ланцюги і невеликі ланцюжки цієї весни ми будемо бачити майже на всіх аксесуарах і взутті, а також — у колекціях біжутерії, на сумках і навіть на верхньому одязі. Моделі з ланцюжками продемонстрували на модних подіумах більшість провідних модних будинків у рамках своїх шоу на сезонних показах. Нам пропонують рішення з великими ланками як прикраси, ланцюги в ролі ременя на штани, спідниці і навіть пальто.

Класичні сумки

класична сумка з двома ручками 2021
Класичні моделі сумок — безпрограшний варіант на весну 2021

Класичні сумки, що існують поза часом і модними тенденціями, щорічно представляють Chanel, Louis Vuitton, Gucci. За задумом творців вони традиційно мають дві ручки і мають досить великий внутрішній об'єм. Ключовий меседж такого аксесуару — місткість. Таку сумку можна придбати в будь-якому сезоні і на будь-який час року, адже вона не переможена змінами модних віянь і завжди стане в нагоді для щоденного використання. Словом, така сумка — прекрасна інвестиція в гардероб.

Сумка-коробка

Сумка-коробка весна 2021
Сумка-коробка — не найзручніша модель, але додає образу ефектності

Яскраво виражена геометрична форма і жорсткий каркас — це, як і раніше, актуальне рішення для виходів у світ і як охайного аксесуару для повсякденного використання. Втім, геометрія сумок допускає не тільки прямокутне рішення, у моді шестикутники і восьмикутні "коробки". Правда, така модель сумочки не надто зручна для частого використання, але цей факт не скасовує того, що виглядають вони на рідкість ефектно і додають образу елегантності та вишуканості.

Вінтажні сумки

Вантажні сумки весна 2021
Найбільш актуальними ретро-моделями стали сумки в стилі 1950-1960 років

Вінтаж поступово стає класикою і модним мейнстрімом. Причому ми бачимо на подіумах не тільки відсилання до старовинних моделей, а й еклектичні "вкраплення", які легенько натякають на популярні в минулому варіанти і форми моделей сумок різних модних епох. У сезоні весна-літо 2021 домінують відсилання до моди епохи 1950-1960-х років. Але поряд з цим усе ще актуальні рішення 1980-х, і модні коди цієї епохи простежуються майже у всіх колекціях провідних модних будинків.

Сумки "для ночівлі"

Сумка для "ночівлі" Givenchy
Величезні сумки, у яких міститься змінний одяг на добу, стали одним з головних трендів весни 2021

Важко відстежити, з чим пов'язаний сплеск моди на величезні сумки, у яких міститься не тільки лептоп, але і комплект змінного одягу на добу, але популярність таких моделей очевидна. Сумку "для ночівлі" представили майже всі модні будинки, причому в деяких випадках, не в одному варіанті. Правда, з такою сумкою не варто дешевити або щось винаходити, адже якщо вона буде виглядати бюджетно, навряд чи ви досягнете бажаного ефекту своїм образом. Таку модель краще купувати у відомих марок або замовляти в майстра індивідуально.

Стьобані сумки

Стьобана сумка весна 2021
У цьому сезоні стьобані сумки представили не тільки Chanel, але і конкурентні модні будинки

Стьобані аксесуари — ремені і сумки завжди викликають у пам'яті модні коди будинку Chanel. Цей бренд з року в рік створює свої безсмертні модні творіння, з якими часто потрапляють в об'єктиви фотографів знаменитості. Цього разу цей "стьобаний прийом" взяли на озброєння конкурентні будинки. Так, ми бачимо їх у показах Valentino, Fendi, Givenchy, Prada та інших законодавців модних рішень.

Сумки в тон одягу

Сумка в тон одягу весна 2021
Сумка в тон одягу — дуже рідкісний і вибагливий тренд весни 2021

Давно такого не було — або, мабуть, ніколи. У моді сумки, що повторюють принт або колірне рішення вашого комплекту одягу. Це рішення в топі трендів, але йому бракує практичності. У разі вибору такої сумки, вам варто придбати цілий комплект одягу, інакше ви ризикуєте не потрапити у відтінок або не вгадати з принтом. А якщо вони не будуть збігатися ідеально, образ може стати недолугим.