Дейв Грол, музикант Foo Fighters і Nirvana, опублікує книгу мемуарів

Дейв Грол
Фото: Instagram foofighters | Дейв Грол на сцені

Фронтмен Foo Fighters назвав свою книгу "Оповідач" і пообіцяв багато розповідей про колег-рокерів

Дейв Грол, який був барабанщиком у легендарній групі Nirvana, а також є фронтменом групи Foo Fighters, перебуваючи на карантині, написав книгу мемуарів. Про це пише The Guardian.

Дейв розповів, що через пандемію не міг гастролювати, а тому почав публікувати короткі замітки у своєму Instagram. "Незабаром я виявив, почуття, яке я відчував кожен раз, коли публікував історію, було таким же, як і те почуття, яке я відчуваю, коли граю пісню для слухачів, тому я продовжував писати", — розповів музикант і зазначив, що реакція читачів була такою ж щирою, як і оплески.

"Я проаналізував весь свій життєвий досвід — неймовірний, важкий, цікавий та емоційний — і вирішив, що пора нарешті висловити його словами", — резюмував Дейв. "Оповідач" буде опублікований видавництвом Simon & Schuster 5 жовтня.

мемуари, Дейв Грол
Обкладинка книги мемуарів Дейва Грола

Пресреліз обіцяє "захопливі історії про Nirvana, Foo Fighters, Девіда Бові, Джоан Джетт, Іггі Попа, Пола Маккартні, виступи в Білому домі і навіть про свінг-танці з AC/DC".

Грол почав свою кар'єру підлітком у панк-рок-групі Scream, виріс на панк-сцені Вашингтона. Після розпаду групи він попрямував на західне узбережжя, щоб приєднатися до Nirvana, яка збиралася записувати свій дебютний альбом Bleach. З другим альбомом Nevermind і хіт-синглами, такими як Smells Like Teen Spirit, учасники групи Nirvanа стали суперзірками.

Після самогубства фронтмена групи Курта Кобейна Грол заснував групу Foo Fighters у 1995 році. Усього вони випустили 10 альбомів, у тому числі Medicine at Midnight 2021 року.

Грол також грав на барабанах у групі Queens of the Stone Age і у 2005 році співпрацював з групою Garbage.

На думку британського журналу Classic Rock, Дейв є барабанщиком №2 в історії рок-музики після Джона Бонема з Led Zeppelin. У списку "100 найкращих барабанщиків усіх часів" журналу Rolling Stone посідає 27 місце.