Фіналістом конкурсу моделей в купальниках для журналу Sport Illustrated вперше став чоловік

Льюїс Фріз, купальники, чоловік в купальнику
Фото: Instagram lewisfreese1 | Один зі знімків Льюїса Фріза, що забезпечив йому місце в фіналі конкурсу

Льюїс Фріз мріє з'явитися на обкладинці журналу, який раніше прикрашали тільки фото дівчат.

Американець Льюїс Фріз став першим чоловіком, який пройшов у фінал щорічного відкритого кастингу моделей в купальниках від журналу Sports Illustrated. 21-річний студент з Міннесоти заявив, що таким чином вирішив "подолати барʼєри" і мріє потрапити на обкладинку. Про це пише Page Six.

"Я справді вважаю себе не першим, а наступним. Наступним, хто подолає барʼєр, наступною моделлю для цих незручних розмов, наступною моделлю, яка зможе бути собою, не вибачаючись", — заявив Фриз.

Хлопець розповів, що у дитинстві завжди відчував потребу придушувати свою жіночність, але навчився себе приймати і відчув упевненість.

Льюїс Фріз, купальники, чоловік в купальнику, Sports Illustrated Swimsuit
Один зі знімків Льюїса Фріза, що забезпечили йому місце в фіналі конкурсу
Льюїс Фріз, купальники, чоловік в купальнику, Sports Illustrated Swimsuit
Всі фото: Instagram lewisfreese1

"Купальники — одна з найбільш бінарних форм одягу, і я вважаю, що Sports Illustrated Swimsuit справді змінив значення того, що вони представляють", — говорить Фріз, який вчиться на маркетолога і мріє розробляти гендерно-нейтральні продукти.

Всього було відібрано 15 фіналістів і фотографії шести з них будуть опубліковані в наступному номері.

Sports Illustrated Swimsuit — впливове глянцеве видання, для якого свого часу знімалися Хайді Клум, Ірина Шейк, Емілі Ратаковскі, Наомі Кемпбелл, Ешлі Грехем та інші супермоделі. У 2020 році Валентина Сампайо стала першою трансгендерною моделлю Sports Illustrated. Якщо Льюїс Фріз переможе у фіналі кастингу, у нього зʼявиться шанс стати першим чоловіком на обкладинці цього журналу.