Батько сімейства перетворив себе на живого орка й став зіркою мережі (фото, відео)

Ріко Ледесма з дочкою
Фото: örcinfernall/Instagram | Ріко Ледесма з дочкою

Незважаючи на страхітливий зовнішній вигляд, чоловік є зразковим батьком і чоловіком, публікуючи в соцмережах милі сімейні фото та відео.

41-річний бразилець Ріко Ледесма покрив татуюваннями 85% свого тіла, вставив 4 бивні, розрізав язик і розширив ніс, щоб стати максимально схожим на орка з комп'ютерних ігор, передає The Daily Mail.

Крім цього, у нього є вісім підшкірних імплантів, а в білки очей введений чорний пігмент.

Чоловік розповів журналістам, що почав свою трансформацію сім років тому, проте рішення перетворити себе на орка з'явилося майже рік тому.

"У серпні 2020 роки мені поставили шість вставних зубів. Перетворення на орка враховувало імплантацію ще двох бивнів, нанесення нових малюнків на тіло, які майже всі чорні з деякими сірими плямами, а також деяких опіків і модифікацій", — пояснив Ріко.

На початку квітня бразилець розширив носову перегородку, щоб "удосконалити" образ орка. Йому також нанесли чорне татуювання, що, за його словами, було "найбільш трудомісткою і однією з найболісних процедур" його трансформації.

На те, щоб вставити собі бивні, він витратив 550 доларів, і це — найбільша його інвестиція в своє тіло. Незважаючи на те, що у нього тепер проблеми з прийомом їжі, чоловік задоволений результатом, оскільки зуби стали "останнім штрихом проекту". За словами чоловіка, йому вдалося знайти стоматолога, який розділив його ідею, допоміг втілити її в життя, і тепер вони з Ріко готуються до "нової місії".

Однак найгірша зміна, яка в нього була, — це скарифікація (шрамування) на ікрі, зроблена гарячою праскою.

"Для часткового загоєння знадобилося чотири місяці, але це одна з тих речей, якою я найбільше пишаюся", — підкреслив він.

Незважаючи на таку величезну кількість втручань, на які зазвичай йдуть тисячі, а то й десятки тисяч доларів, чоловікові вони обійшлися практично за безцінь, оскільки більшість всього зроблено його дружиною, майстринею з пірсингу Крішну Інсомнія. З дівчиною він познайомився в мережі, де в неї нік "Кажан". Пара виховує доньку й чекає другу дитину. Жінка цілком і повністю розділяє захоплення і трансформації свого коханого. При цьому жінка також має малюнки на тілі та обличчі, а чоловік абсолютно не проти її подальших модифікацій.

На зовнішність Ріко вже звернули увагу кіновиробники. Продюсер Мішель Рейлак, який найбільш відомий своїми фільмами "Білосніжка" та "Зловмисник", запропонував йому роль у новій картині, назва якої поки не розголошується.

"Ми почнемо знімати в жовтні в Барселоні та на Канарських островах. Я не можу багато говорити про фільм, але скажу, що він буде новаторським та ігровим — чого ніколи раніше не бачили в кіно. Я і вся команда дуже переживаємо за кінематографічний дебют", — зазначив Ледесма.

В Instagram за бразильцем стежать 34,7 тисяч осіб. Чоловік публікує там милі сімейні фото з дружиною і дитиною, хоча образ зразкового батька і чоловіка абсолютно не в'яжеться з його зовнішністю, що ще більше підігріває інтерес публіки.

Ріко часто з'являється на телебаченні, і така слава лестить бразильцеві.

Нагадаємо, 72-річний житель Берліна Вольфганг Кірш має титул найтатуйованішої людини Німеччини, а його шкіра на 98% покрита малюнками. Перше тату у вигляді сльози чоловік зробив після падіння Берлінської стіни в 1989 році.