Fabergé створили яйце дракона до 10-річчя "Гри престолів" (фото, відео)

Fabergé, яйце, Гра престолів
Фото: колаж Фокус | Fabergé по-своєму інтерпретували те, чим так дорожила Дейєнеріс

Вартість виробу — $2,2 млн, проте для того, щоб його купити, наявності лише потрібної суми недостатньо.

Всесвітньо відомий ювелірний дім Fabergé до 10-річчя премʼєри одного з найуспішніших серіалів HBO "Гра Престолів" створив дорогоцінне яйце дракона, а фотографії та відео із зображенням цього витвору мистецтва зʼявилися на офіційному сайті компанії.

"Fabergé має неперевершену здатність зазначати важливі віхи своїми обʼєктами мистецтва, що розповідають історії про інтриги та містику. Ми раді віддати данину поваги сучасній легенді — серіалу "Гра престолів". Рідко коли історія захоплює уяву стількох людей у всьому світі, і цей унікальний предмет колекціонування рідко буває раз у житті. Партнерство з Warner Bros. і Мішель Клептон демонструє актуальність Fabergé сьогодні", — заявила директорка з глобальних продажів Fabergé Йозіна фон дем Буші-Кессель.

Faberge, яйце, ювелірний дім
Фото: faberge.com

Яйце є виробом, прикрашене деграде з фіолетової, сірої, чорної, червоної та синьої емалі, усипане діамантами і місячними каменями. Усередині нього знаходиться корона на блискучій кришталевій основі. Це мініатюрна версія корони, яка була б подарована Дейєнеріс, якби вона займала Залізний трон, прикрашена грушеподібним рубіном, здобутим із рубінового рудника Монтепуес компанії Gemfields у Мозамбіку.

Яйце створене дизайнеркою Fabergé Лііз Таллгрен спільно з Мішель Клептон, дизайнеркою костюмів для телесеріалу, нагородженої преміями Emmy та BAFTA.

"Це єдине в своєму роді творіння, зроблене на замовлення, що символізує яйця дракона Дейєнеріс, а також тонкі моменти її видатних костюмів. Вибір дизайну заснований на шляху Дейенеріс від сироти до монарха-завойовника і її невпинних пошуках Залізного Трону", — зазначили ювеліри.

За словами творців яйця, основний акцент робився на важливість кольору в костюмах Дейєнеріс, її пристрасть до драконів і тому, як вона передавала послання за допомогою своїх прикрас.

Ціна яйця — $2,2 млн. Проте в компанії зазначили, що наявність цієї суми ще не гарантує, що людині його продадуть. Мовляв, як "Гра престолів" — це глобальне явище, так і новий виріб бренду має бути доступний для огляду якомога більшої кількості людей, а не стояти замкненим у чиємусь пентхаусі. Тому відбір претендентів на покупку буде дуже ретельним, поки не знайдуть ідеального.

Премʼєра першого сезону серіалу "Гра престолів" відбулася 17 квітня 2011 року, а остання серія фінального сезону демонструвалася 19 травня 2019 року. НВО назвав проект найуспішнішим у своїй історії.

Нагадаємо, у 2012 році британська компанія Gemfields, яка займається видобутком та огранюванням дорогоцінних каменів і торгівлею ними, купила власника бренду Faberge — компанію Faberge Consortium — за 82 млн фунтів стерлінгів ($142 млн) акціями.