"Це особливе місце": Наомі Кемпбелл показала свою віллу в Кенії

Наомі Кемпбелл, вілла, Кенія, дизайн, супермодель
Фото: Architectural Digest

Супермодель розповіла, що саме в цьому місці на березі Індійського океану вона ховається від метушні.

Завдяки дисципліні та завзятості 50-річна британська супермодель Наомі Кемпбелл може похвалитися 35-річною модельною кар'єрою, участю в сотнях модних показів і мільйонами підписників у соцмережах. Однак, як сама вона зізналася, іноді їй потрібно відпочити від метушні на відокремленій віллі в кенійському місті Малінді на березі Індійського океану. У своє "особливе місце" журналістів супермодель пустила вперше. Про це пише Architectural Digest.

Віллу в традиційному стилі Східної Африки супермодель придбала 20 років тому і з того часу обставляла її та облаштовувала меблями і предметами мистецтва, які купувала по всьому світу. Зараз у Малінді, місті, яке знаходиться всього в годині польоту від столиці Кенії, Найробі, житло придбали багато зірок. Особливо це місце популярне серед італійців.

Наомі Кемпбелл, вілла, Кенія, дизайн
Фото: Architectural Digest

Так, двері ручної роботи і частину мебелі модель придбала в Сенегалі, а світильники — у Марокко, стіни прикрашені картинами кенійського художника Армандо Танзіні. Наомі зізналася, що намагається підтримувати місцевих ремісників: "фактично, довгий час меблева майстерня розміщувалася в моєму домі", — розповіла вона.

Дах головного будинку покритий висушеними і зшитими особливим способом пальмовим листям, від вітру, опадів і морської солі така покрівля швидко псується, але Наомі вважає, що на 12 років покриття точно вистачить.

"Це дуже заспокійливе й особливе місце. Тут ви не хочете говорити по телефону та вмикати телевізор. Тут просто хочеться читати і бути наодинці із собою. Приємно іноді чути тільки тишу та цвіркунів", — зазначила супермодель.

Наомі Кемпбелл, вілла, Кенія, дизайн
Наомі Кемпбелл, вілла, Кенія, дизайн
Фото: Architectural Digest

За словами Кемпбелл, найкращий час для відвідування Кенії — це липень. Саме в цей час тварини мігрують в сусідню Танзанію. "Ви бачите це на власні очі, це неймовірне видовище. Це схоже на те, як National Geographic оживає прямо у вас на очах", — розповіла модель.

Наомі Кемпбелл, вілла, Кенія, дизайн
Наомі Кемпбелл на обкладинці видання Architectural Digest
Фото: Architectural Digest

Сьогодні Кемпбелл, яка нещодавно була призначена офіційним послом Кенії з туризму, каже, що вона має намір використовувати весь свій вплив, щоб допомогти та захистити всі 54 африканські країни. "Я люблю весь африканський континент. Немає такої країни, яку я б любила більше за інших. У кожному регіоні Африки є щось чарівне", — зазначила Наомі.