"Мій прекрасний Джетті": Джон Траволта поділився зворушливим знімком із загиблим сином

Джон Траволта, актор, Голлівуд
Фото: opros | Джон Траволта втратив старшого сина у 2009 році

Джетт Траволта загинув у 16-річному віці, ударившись головою об ванну під час епілептичного нападу. Хлопчик страждав аутизмом.

67-річний голлівудський актор Джон Траволта в день 29-річчя свого покійного сина Джетта опублікував на сторінці в Instagram чорно-білий знімок, на якому дивиться на усміхненого хлопця під час відпочинку біля водойми.

"З днем ​​народження, мій прекрасний Джетті. Я люблю тебе", — коротко підписав фотографію засмучений батько.

Джон Траволта, Джетт Траволта, батько, син
Джон Траволта з сином Джеттом
Фото: Скриншот

16-річний Джетт помер у січні 2009 року під час сімейної поїздки на Багами після того, як він вдарився головою об ванну в епілептичному припадку в їхньому будинку на острові Гранд-Багама. У нього був аутизм, а також дуже рідкісне захворювання — синдром Кавасакі. Воно найчастіше вражає дітей і характеризується запаленням стінок артерій по всьому тілу.

Мати Джетта, Келлі Престон, яка померла від раку грудей у липні минулого року, давала своє пояснення причин, що спровокував аутизм у сина.

"Як мати, як і мій чоловік, я твердо вірю, що є певні чинники, які призводять до аутизму, і деякі з них значною мірою пов'язані з хімічними речовинами в навколишньому середовищі і в нашій їжі", — припустила вона у 2012 році.

Сам Джон Траволта зізнався, що смерть сина стала найгіршим, що коли-небудь було в його житті.

Крім Джетта, в актора є 21-річна дочка Елла і 10-річний син Бенджамін. Вони всіляко підтримують батька, який останнім часом усе більше сумує за покійною дружиною і старшим сином. Так, дівчина теж опублікувала пост з нагоди дня народження старшого брата. На чорно-білому знімку вона зовсім ще маленька, а Джетт сидить поруч з нею в кріслі.

Джетт Траволта, Елла Траволта, сім'я
Джетт Траволта із сестрою Еллою
Фото: Скриншот

Елла вирішила піти стопами знаменитих батьків. Минулого місяця стало відомо, що вона зіграє головну роль у своєму першому фільмі. Це буде сучасна інтерпретація "Аліси в країні чудес" під назвою "Заблукати", у якому всі персонажі-тварини зображені людьми. Її героїня Аліса відправиться в запаморочливу пригоду по Будапешту після того, як її туристична поїздка виявиться невдалою.

Нагадаємо: світова слава прийшла до Траволти в 90-х, після того як він зіграв одного з найвідоміших гангстерів світового кінематографа в "Кримінальному чтиві" Квентіна Тарантіно.