Г'ю Лорі, який зіграв доктора Хауса, екранізує знаменитий твір Агати Крісті

Х'ю Лорі, актор, доктор Хаус
Фото: Hugh Laurie/Facebook | Г'ю Лорі знайшов світову славу після серіалу "Доктор Хаус"

Актор стане сценаристом, режисером і продюсером міні-серіалу за мотивами детективного роману "Чому вони не запитали Еванса?".

61-річний британський актор, музикант і письменник Х'ю Лорі, який зіграв Грегорі Хауса в гучному медичному серіалі, вирішив спробувати сили в режисурі, передає Deadline.

Він стане сценаристом, режисером і продюсером міні-серіалу за романом Агати Крісті "Чому вони не запитали Еванса?" для стрімінгового сервісу BritBox, який з'явився у співпраці ВПС та ITV як відповідь Netflix.

Фільм, що складається з трьох епізодів, розповість історію Боббі Джонса і його світську подругу леді Френсіс Дервент, які знаходять людину, яка вмирає, під час пошуку м'яча для гольфу. У нього в кишені вони знаходять фото красивої жінки, а поранений чоловік на останньому подиху ставить загадкове запитання, яке й дало назву серіалу. Джонс і Дервент стають детективами-любителями, намагаючись розгадати цю таємницю, а їхнє розслідування перетворюється на сповнену небезпеками пригоду.

Роман був опублікований в 1934 році і став популярним серед шанувальників творчості Агати Крісті.

Поки немає інформації про те, чи зіграє Лорі головну роль у серіалі, однак ЗМІ не заперечують його появу в кадрі. Адаптація детективного твору стане для Г'ю його першим великим телевізійним драматичним серіалом як сценариста та режисера.

"Волосся, що стало дибки, до сих пір не вляглося у мене на голові з того моменту, як я вперше усвідомив красу головної таємниці. Я все глибше й глибше закохувався в персонажів, і для мене величезна честь отримати можливість переказати їхню історію в такій формі", — заявив Лорі журналістам.

"Його чудові сценарії виводять пустощі та дотепність оригінального роману на новий рівень, і з Г'ю, який сидить в режисерському кріслі, це дійсно буде авторське задоволення для шанувальників Крісті в усьому світі", — прокоментувала співпрацю із зіркою директорка з телебачення і виконавча продюсерка компанії Mammoth Гелен Зіглер.

Зазначимо, що роман, про який йдеться, вже був екранізований у Великобританії. Однойменна картина Джона Девіса й Тоні Вормбі вийшла на екрани в березні 1980 року.

Першу екранізацію цього роману Агати Крісті глядачі побачили в 1980 році

Нагадаємо, актор Г'ю Лорі потрапив до Книги рекордів Гіннеса як актор, який привертає до екранів найбільш численну аудиторію. На піку своєї популярності серіал "Доктор Хаус", в якому знімався Лорі, збирав біля екранів більше 81,8 мільйонів телеглядачів.