У Валерія Меладзе та Альбіни Джанабаєвої народилася третя дитина

Альбіна Джанабаєва, Валерій Меладзе
Фото: Instagram meladzevalerian | Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе

Співак повідомив, що це дочка, але ім'я поки їй ще не вибрали

У Валерія Меладзе і його другої дружини, колишньої учасниці гурту "ВІА Гра", Альбіни Джанабаєвої народилася дочка. Про це співак повідомив в Instagram.

"У цьому році весна увірвалася в наше життя яскравим сонцем і великою радістю! 12 квітня в нас з Альбіною народилася донечка, наше маленьке сонечко! Попереду, як і раніше, багато нового і цікавого, будемо знову пізнавати цей прекрасний світ з новою людиною!", — написав Валерій і запостив знімок з дружиною.

Альбіна Джанабаєва, Валерій Меладзе

За даними московських ЗМІ, третя дитина пари народилася в одній з московських клінік. Фотографій новонародженої вони поки не показували.

Альбіна і Валерій одружилися у 2014 році, крім новонародженої дочки, вони виховують синів Костянтина і Луку. У травні 2019 року Джанабаєва повідомила, що вони з чоловіком планують третю дитину.

Альбіна Джанабаєва

Також у Валерія Меладзе є троє дочок від попереднього шлюбу з Іриною Меладзе, з якою він прожив з 1989 по 2012 рік. Син, який народився в 1990 році, помер через десять днів.

Валерій Меладзе, дочки
Валерій Меладзе з дочками
Фото: Instagram meladzevalerian

Дочки Меладзе, як пишуть таблоїди, з його другою дружиною не спілкуються, оскільки роман Альбіни та Валерія почався ще у 2004 році, коли він ще був у шлюбі з їхньою матір'ю. Пізніше в інтерв'ю Ірина Меладзе розповідала, що знала про роман свого чоловіка і про те, що в нього у 2004 році народився син Костянтин.