Члени сім'ї Гуччі, заявили, що Рідлі Скотт "вкрав їх історію заради прибутку"

будинок Гуччі, фільм, Аль Пачіно, леді гага
Фото: Rex | Леді Гага і Аль Пачіно на зйомках фільму "Будинок Гуччі"

Правнуки засновника модної імперії Gucci Гуччіо Гуччі звернулися до режисера з проханням поважати спадщину їх сімʼї і назвали Аль Пачіно в ролі Альдо Гуччі "негарним".

Поки в Італії повним ходом тривають зйомки фільму про вбивство Мауріціо Гуччі з Леді Гагою та Адамом Драйвером у головних ролях, члени модної сім'ї висловлюють занепокоєння щодо того, що історію їхніх родичів покажуть невірно. Про це пише Daily Mail.

Патриція Гуччі, одна з троюрідних сестер Мауріціо, стурбована тим, що фільм виходить за межі гучної кримінальної історії та втручається в їх особисте життя.

А правнуки засновника модної імперії Gucci Гуччіо Гуччі звернулися до режисера Рідлі Скотта з проханням поважати спадщину їх сім'ї у новому фільмі, в якому основна увага приділяється сенсаційному вбивству. Нагадаємо, фільм заснований на книзі про сенсаційне вбивство, яке скоїв найманий вбивця у 1995 році, судовий процес та причетність дружини Гуччі, Патриції, до злочину.

Адма драйвер, леді гага, Гуччі, будинок Гуччі
Леді Гага та Адам Драйвер на зйомках фільму "Будинок Гуччі"

"Вони крадуть історію нашої родини, щоб отримати прибуток, щоб збільшити дохід голлівудської системи. У нашій сім'ї є ідентичність, конфіденційність. Ми можемо говорити про все. Але є межа, яку не можна переступати", — зазначають члени сім'ї Гуччі.

Патриція сказала, що вже звернулася до дружини Рідлі Скотта, Джанніни Фасіо, за роз'ясненнями щодо масштабів фільму, але не отримала жодної відповіді. Раніше, ще двадцять років тому, вони обговорювали ще один проект, присвячений модній імперії, проте відтоді більше не спілкувалися.

Раніше схожі проблеми виникли і у членів сім'ї Версаче, які у 2018 році заявляли, що серіал "Американська історія злочинів", у якому розповідалося про вбивство Джанні Версаче, також абсолютно неправдоподібний, спотворив правду і може вважатися "фантастичним твором".

Патриція Гуччі сказала, що її сім'я вирішить, що вони зроблять після перегляду фільму.

Також вони незадоволені вибором акторів. Зокрема, їм не сподобався Аль Пачіно у ролі Альдо Гуччі, який відкрив магазини модної марки в Римі і Нью-Йорку, привернув VIP-клієнтів і зробив марки воістину всесвітньою.

Альдо Гуччі, Аль Пачіно
Альдо Гуччі та Аль Пачіно у ролі Альдо

"Мій дід був дуже красивим чоловіком, як і всі Гуччі, дуже високим, з блакитними очима і дуже елегантним. Його грає Аль Пачіно, який і так невисокого зросту, а на фото зі знімального майданчика він виглядає товстим, маленьким, з бакенбардами, абсолютно негарним. Соромно, бо він зовсім на не схожий на Альдо", — зазначила Патриція.

Паоло Гуччі, Джаред Лето
Джаред Лето у ролі Паоло Гуччі і сам Паоло

Джаред Лето, який грає Паоло, сина Альдо, також не сподобався членам сім'ї. Вони назвали його "неохайним і розпатланим".

Історія модного дому

Модний дім Gucci заснував у 1921 році Гуччіо Гуччі, флорентійський торговець шкірою, чий бізнес з продажу шкіряних дорожніх сумок процвітав після Великої депресії та Другої світової війни.

Будівля мануфактури Гуччі
Будівля мануфактури Гуччі

Сини Гуччіо, Альдо і Родольфо, розширили свій бізнес на Париж, Нью-Йорк і Токіо, у 1950-1960-х рр. з'явився фірмовий логотип компанії: переплетені літери GG (ініціали Гуччіо Гуччі), шовковий шарф Flora, який носила Грейс Келлі, і сумка з ручкою через плече Jackie O, яку носила Жаклін Кеннеді.

шовковий шарф, грейс келли
Грейс Келлі у шовковому шарфі Flora

До 1974 року імперія Gucci налічувала 14 магазинів і 46 франчайзингових бутиків по всьому світу.

Джекі Кеннеді-Онассіс, сумочка, Jackie O
Джекі Кеннеді-Онассіс з сумочкою Jackie O

Мауріціо Гуччі, онук Гуччіо та племінник Альдо, отримав контроль над компанією від ради директорів після того, як Альдо відправили до в'язниці за ухилення від сплати податків у 1986 році у віці 81 року. Саме Мауріціо став останнім членом сім'ї, який очолив бізнес Gucci.

До 1989 року майже 50 відсотків бізнесу викупила Investcorp, група інвестиційних банкірів. У 1993 році Мауріціо продав свій пакет акцій за 170 мільйонів доларів інвестиційній компанії з Бахрейну. 27 березня 1997 року Мауріціо застрелив найманий убивця, найнятий його колишньою дружиною Патрицією Реджані.