Померла матір відомих американських акторів Марка та Донні Волбергів

Марк Уолберг, мати, померла
Фото: Instagram markwahlberg | Марк Волберг із матір'ю

Альмі Волберг, яка виростила дев'ятьох дітей, було 78 років.

У США померла матір відомих акторів Марка та Донні Волберг. Альмі Волберг було 78 років і останні роки вона страждала від хвороби Альцгеймера. Про це пише CNN.

Обидва її сини вшанували пам'ять матері в соцмережах. Усього в Альми було дев'ятеро дітей і Марк, який домігся найбільшої популярності — молодший з них.

Марк Уолберг, Донні Уолберг
Марк і Донні Волберг із матір'ю
Фото: Instagram markwahlberg

Альма з'явилася в реаліті-шоу сім'ї Волберг на каналі A&E під назвою Wahlburgers, яке дозволило зазирнути за куліси управління сімейним рестораном. Один з її синів, Пол, володіє мережею бургерних. Один із ресторанів він назвав на її честь — Alma Nove.

Сім'я Волбергів — нащадки ірландських, шведських і канадських емігрантів. Марк і Донні стали популярні завдяки участі в культовій поп-групі початку 1990-х New Kids on the Block.

За допомогою брата Донні Марк у складі хіп-хоп-групи Marky Mark and the Funky Bunch записав альбом Music for the People. Композиція Good Vibrations із цього альбому в 1991 році тиждень очолювала провідний американський хіт-парад Billboard Hot 100. Власне альбом став платиновим.

Також, завдяки разючій формі та скандальній славі, яку Марк отримав, відбуваючи терміни за пограбування і наступні конфлікти із зірками, враховуючи Мадонну, співак став моделлю Calvin Klein і спробував себе в кіно. Він дебютував у фільмі "Людина епохи Відродження" (1992), де зіграв разом із Денні Де Віто.

Марк Уолберг
Марк Волберг — модель Calvin Klein
Фото: Calvin Klein

Він часто писав про свою матір у соцмережах, нагадуючи, що саме вона допомогла стати йому на шлях істинний. А його дружина та дружина Донні називали її "кращою свекрухою в світі" і "матріархом сім'ї Волберг".