Аня Тейлор-Джой замінить Шарліз Терон у приквелі "Божевільного Макса"

божевільний макс, Аня Тейлор-Джой, Шарліз Терон
Фото: колаж Фокус | Аня Тейлор-Джой зіграє молоду Фуріосу

Спочатку режисер Джордж Міллер хотів омолодити Шарліз Терон за допомогою комп'ютерних технологій, але потім просто зробив вибір на користь більш молодої актриси.

Аня Тейлор-Джой, зірка міні-серіалу "Хід королеви", зіграє в продовженні "Божевільного Макса", замінивши на цій ролі Шарліз Терон, повідомляє The Daily Mail.

Зйомки фільму проходитимуть в Австралії, на території Нового Південного Уельсу, і з цього приводу в Сіднеї вже пройшла прес-конференція за участю Гледіс Бережіклян, глави уряду штату, актора Кріса Гемсворта, австралійського режисера Джорджа Міллера і продюсера Дуга Мітчелла.

За словами Бережіклян, це буде "найбільший фільм, який коли-небудь знімався тут", що призведе до створення 850 місцевих робочих місць та вливання не менше 350 мільйонів доларів у місцеву економіку".

Прем'єрка залишилася в захваті від акторського складу та підкреслила, що він "продемонструє австралійський талант у кращому вигляді".

"Кріс, який зробив Австралію своїм будинком, він світова суперзірка і працює тут, у Новому Південному Уельсі, і я дуже пишаюся ним і його поколінням акторів, які дійсно продовжують вносити Австралію на карту", — додала вона.

"Божевільний Макс: Фуріоса" виходить на екрани 23 червня 2023 року і головну роль в ньому зіграє Аня Тейлор-Джой. У блокбастері "Божевільний Макс: Дорога люті" в картині знімалася Шарліз Терон. В інтерв'ю The New York Times у травні минулого року Міллер сказав, що спочатку він розглядав можливість використання спеціальної технології, щоб 45-річна Шарліз у новому фільмі виглядала молодшою.

У фільмі "Божевільний Макс: Дорога люті" Шарліз Терон зіграла командирку загону бунтарів

Однак потім режисер передумав і вирішив взяти на цю роль молоду актрису. Він зупинився на 25-річній Ані, яка нещодавно отримала хороші відгуки кінокритиків за ролі в "Королівському гамбіті" й "Еммі". Саме вона й зіграє Фуріосу в приквелі постапокаліптичного трилера. У фільмі знімуться також Кріс Гемсворт і Ягʼя Абдул-Матін II, але інформація про те, кого вони зіграють, поки тримається в секреті.

Нагадаємо, серіал "Хід королеви" встановив рекорд за кількістю переглядів на Netflix, а Аня Тейлор-Джой стала однією з найпопулярніших молодих актрис.