Єлизавета II зібралася тижнями відповідати на співчуття у зв'язку зі смертю принца Філіпа

Єлизавета II, королева Великобританії,,
Фото: Instagram/kensingtonroyal | Королева Великобританії Елізовета II

За інформацією британських ЗМІ, королева у Віндзорському замку особисто відповідатиме на співчуття лідерів держав і високопоставлених осіб з усього світу.

Королева Великобританії Єлизавета II планує присвятити цілі тижні написання особистих відповідей на повідомлення зі співчуттями у зв'язку зі смертю її чоловіка принца Філіпа. Про це повідомляє Daily Star із посиланням на журналіста Роберта Джобсона.

У матеріалі йдеться, що скорботна монарх, якій напередодні виповнилося 95 років, особисто відповідатиме лідерам і високопоставленим особам, які надіслали їй свої співчуття. Робитиме це вона у Віндзорському замку.

При цьому траур у Великобританії завершується вже в п'ятницю, 22 квітня. На його період припав 95-й день народження королеви. Раніше щороку принц Філіп дарував королеві букет квітів.

У середу королева опублікувала відповідь для людей з усього світу, в якому подякувала їм за слова підтримки і скорботи.

Вона заявила: "З нагоди мого 95-річчя сьогодні я отримала багато повідомлень з добрими побажаннями, які я дуже ціную. У той час як наша сім'я переживає період глибокої печалі, для всіх нас було розрадою бачити і чути, як у Сполученому Королівстві, Співдружності та по всьому світу віддається дань поваги моєму чоловікові".

Принц Філіп помер 9 квітня у Віндзорському замку у віці 99 років. У Великобританії з цієї нагоди оголосили траур. 17 квітня відбулися похорони герцога.

Вже 21 квітня Єлизавета II вперше звернулася до народу після смерті чоловіка. Під час звернення королева Великобританії визнала, що переживає "період глибокої печалі" через те, що вперше за 73 роки святкує свій день народження сама.