Модний будинок Стелли Маккартні, який обстоює етичність, заборгував за оренду 1,4 мільйона доларів

Стела Маккартні, магазин, нью-йорк
Фото: Wireimage

Раніше дочка сера Пола Маккартні заявила, що через пандемію її лейбл зазнав збитків на 44 мільйони доларів.

Стелла Маккартні, засновниця і власниця однойменного модного бренду, з 2016 року орендує приміщення на Манхеттені в Нью-йорку у торговця антикваріатом, рідкісними монетами і марками Стенлі Гіббонса. І його юристи стверджують, що Стелла заборгувала вже 1,4 мільйона доларів. Про це пише Daily Mail.

Стелла Маккартні, донька "бітла" сера Пола Маккартні, неодноразово заявляла, що її бренд "пишається етичністю", а також зазначала, що є вегетаріанкою і захисницею довкілля. Але в квітні минулого року їй довелося закрити свій магазин на Манхеттені через пандемію коронавірусу, а також магазини в інших містах і країнах.

Стела Маккартні, магазин, нью-йорк

Всього у бренду McCartney 51 магазин в Нью-Йорку, Лондоні, Лос-Анджелесі, Парижі, Мілані, Токіо, Шанхаї та Пекіні. У них працює понад 1400 співробітників. Однак за минулий рік компанія заявила про збиток 44 мільйони доларів. Для порівняння, у 2019 році збиток становив 15 мільйонів доларів.

Стела Маккартні, магазин, нью-йорк
Стелла Маккартні дає інтерв'ю у своєму магазині в докарантинні часи
Стела Маккартні, магазин, нью-йорк

А тепер орендодавець заявляє, що не отримував орендну плату весь минулий рік. Довелося витратити заставу, але грошей на рахунок так і не надійшло.

Поки Стелла Маккартні не дає ніяких коментарів, однак ходять чутки, що їй доведеться закрити свій магазин на Манхеттені.

Нагадаємо, саме плаття її бренду вдягла Меган Маркл відразу після весілля з принцом Гаррі, вирушаючи на святкову вечерю. Пізніше Стелла створила 50 копій цієї сукні, які були доступні тільки обраним клієнткам, яким потрібно було відправити заявку в магазин. Ще до створення власного бренду Стелла створила весільну сукню для Мадонни, коли вона одружилася з режисером Гаєм Річі. Одяг від Стелли носять такі зірки, як Лів Тайлер, Кемерон Діас, Ріанна, Наталія Водянова, Джуд Лоу, Гвінет Пелтроу, Енні Леннокс та інші.