Кіт вказав своїй господині на рак грудей і врятував їй життя (фото, відео)

кіт, рак, господиня
Оггі не відходив від господині під час лікування

Тварина проявляла таку наполегливість, бажаючи бути ближче до хворого місця, що її господиню це серйозно стривожило, а діагноз лікарів пояснив дивну поведінку кота.

35-річна Кейт Кінг-Скріббінс з міста Сент-Пол, штат Міннесота (США), розповіла, що її домашній кіт Оггі врятував їй життя після того, як своєю поведінкою змусив звернутися до лікаря, пише Mail Online.

Жінка, яка працює слідчим по шахрайству у сфері охорони здоровʼя, звернула увагу на те, що її улюбленець останнім часом наполегливо намагається спати ближче до її лівих грудей, до того ж він став буквально одержимий цим.

Одного разу, прокинувшись від стріляючого болю, Кейт зрозуміла, що щось з нею не так, і звернулася до лікаря. Вердикт лікарів вразив її: у жінки після діагностування виявили пухлину раку третьої стадії.

Після виснажливих курсів хіміотерапії та опромінення, кількох операцій з видалення молочних залоз та їх реконструкції, а також видалення шлунку у 2019 році після діагностованої рідкісної генетичної мутації, лікарі сказали Кейт, що вона увійшла в ремісію, і онкологія відступила.

У розмові з журналістами жінка зазначила, що першим про проблеми з її організмом сигналізував якраз Оггі:

"Я озираюся на зміни в його поведінці по відношенню до мене до того, як мені поставили діагноз "рак грудей", і щиро вірю, що він намагався попередити мене про зростаючі в моєму тілі небезпеки. Оггі завжди любив сідати мені на руки, але він почав притискатися більш агресивно, ніж зазвичай, що було дивно. Кіт зосередився на моїх грудях, особливо на лівій стороні, протягом декількох місяців, перш ніж я сама зрозуміла, що відбувається. Він відмовлявся злазити з місця і здавався більш рішучим, ніж будь-коли, або йому потрібно було знаходитися тільки біля моєї лівих грудей. Тільки коли я відчула ущільнення і дізналася про діагноз, я зрозуміла, що він намагався мені сказати все це час".

Під час лікування, яке тривало три роки, Кейт уважно стежила за поведінкою кота. Він продовжував так само діяти протягом хіміотерапії, і тільки коли рак був переможений, кіт раптово перестав приділяти підвищену увагу грудям господині.

Кіт Оггі врятував життя своїй господині

"Я знаю, що якщо він колись почне фокусуватися на іншій частині мого тіла, я негайно побіжу до лікаря", — запевнила жінка.

Крім Оггі, у Енді та її чоловіка є ще одна кішка і дві собаки.

Нагадаємо, вчені зʼясували, чому кішки прагнуть спати ближче до людини, а також чому вони муркочуть.